Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Lori Hoxha në krevat dhe sëmurë, ja çfarë e mban ngrohtë ( Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Lori Hoxha në krevat dhe sëmurë, ja çfarë e mban ngrohtë ( Foto)” plus 39 more Express Rozë


Lori Hoxha në krevat dhe sëmurë, ja çfarë e mban ngrohtë ( Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:54 AM PST

Gripi që është përhapur së fundmi, nuk ka harruar as Lori Hoxhën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harroni motrat Kardashian, këto motra janë më seksi (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:42 AM PST

Këto tri motra nuk ndahen kurrë, bëjnë gjithçka së bashku.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Psikologia Denada Toçe tregon historinë e saj të dashurisë, ja si e propozoi bashkëshorti ( Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:39 AM PST

​Të jesh psikologe (madje për shumë vite psikologe martesash), të duket e vështirë të gjesh një ҫelës suksesi në marrëdhënien personale për aq kohë sa në tryezën e punës ҫdo ditë sheh kontrata martesese të prishura dhe njerëz që kërkojnë divorc

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flaka Krelani ndryshon profesion, bëhet kritike e muzikës

Posted: 05 Jan 2017 09:34 AM PST

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka kritikuar disa yje të skenes për titujt e këngëve të tyre me personazhe të huaja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Rita heq jelekët (FOTO)

Posted: 05 Jan 2017 09:28 AM PST

Rita ora di si të tërheqë vëmendjen dhe këtë e bënë shumë mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afrona, shfaqet e “zhveshur” në dimër! (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:24 AM PST

Afrona Dika, ka vendosur të ju çmend me fotografinë e fundit të vitit 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet binjakia e Aurela Hoxhës, ja si duket ajo (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:17 AM PST

Aurela Hoxha ka publikuar një foto me binjaken e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq seksi se keni parë Rozën (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:15 AM PST

Moderatorja e ekranit , Roza Lati, vajza e aktores Rita Lati ka çmendur rrjetet sociale më këtë foto tejet provokuese, shkruan Gazeta Blic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur zhvishet Enca në shtrat (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 09:11 AM PST

Këngëtarja Enca Haxhia po komentohet më shumë së fundmi falë fotografive që publikon në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Blic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Mamaqi var në qafë "fiksimin" e Erion Veliajt (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 08:57 AM PST

Ermal Mamaqi ka zbuluar të ftuarin e rradhës në emisionin e tij " Xing me Ermalin".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish Miss Shqipëria tregon fytyrën e ëngjëllit të saj (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 08:38 AM PST

Ish Miss ShqipëriaSuda Sherifi është bërë nënë para pakmuajsh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rritet “Nesër Music”

Posted: 05 Jan 2017 08:26 AM PST

Kompania muzikore që menaxhon edhe me këngëtaren Era Istrefi dhe reperin Ledri Vula, pritet që të rrit rrethin e saj të këngëtarëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Miriam Cani zbulon dashurinë e madhe të vogëlushes Ameli (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 08:25 AM PST

Ajo është dashuria e tyre e madhe dhe njëkohësisht, vajza që i bëri për herë të parë prindër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo femër nuk paguan askund,ja kush paguan për të (Foto +16)

Posted: 05 Jan 2017 08:20 AM PST

Ajo është një ndër "sheqerkat" më të njohura dhe shijon jetën luksoze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sa shpejtë! Shyhreti po bëhet gjyshe? (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 08:09 AM PST

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ka qenë mjaft e angazhuar gjatë festave të fundvitit, duke u bërë pjesë e shumë programeve të ndryshme festive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bashkëshortja e Dr.Florit reagon sërish për fotot e fshira: Ja çfarë ka ndodhur në të vërtetë (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 08:09 AM PST

​Bashkëshortja e kantautorit të ndjerë Dr.Flori ka reaguar sërish për fshirjen e fotove nga Instagrami, përmes një postimi ku ka treguar se gjithçka ka ndodhur pasi i kanë hakuar faqen në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina tregon “gjoksin” seksi (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 08:04 AM PST

Blogerja e njohur nga Shqipëria, Armina Mevlani është tejet aktive në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Labi kthehet dhe bëhet fëmijë, kujton kohën kur luante me topa bore (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 07:55 AM PST

Labinot Tahiri ka ende nostalgji për fëmijërinë e tij. Bora e parë i ka kujtuar Labit sot fëmijërinë e tij kur luante me fëmijët e lagjes me topa bore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me të dashurin e aktores së njohur turke “Jeshim” (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 07:53 AM PST

Aktorja Serenay Sarıkaya, apo "Jeshimi" tek seriali turk "Lale Devri", e cila luante rolin e një vajze problematike, vazhdon karrierën e saj si aktore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Greta e Eni motra po, por çka i bëjnë njëra tjetrës ?! (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 07:48 AM PST

Falë dy prindërve menaxherë, motrat Koçi, Greta dhe Eni, kanë gjetur mënyrat e duhura të për pasur një karrierë muzikore dhe jo vetëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pornostarja më e kërkuar në botë, dhe disa foto “rrënqethëse” (FOTO +16)

Posted: 05 Jan 2017 07:44 AM PST

Faqja pornografike "xHamster" ka publikuar emrin e pornostares më të kërkuar në faqen e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja e njohur është shtatzënë, por nuk dëshiron të jetë para altarit në këtë gjendje (VIDEO)

Posted: 05 Jan 2017 06:35 AM PST

Aktori, Bradley Cooper, dhe modelja, Irina Schaik, do të bëhen prindër këtë vit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arminës gati sa nuk i shpërthen gjoksi (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 06:11 AM PST

Fashionista seksi Armina Mevlani ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet më shpërthyese se kurrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Young Zerka nuk i shpëton epidemisë..."zë" krevatin (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 05:56 AM PST

Duket se epidemisë së gripit të këtyre ditëve nuk i ka shpëtuar as këngëtari Young Zerka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë këngëtaret më seksi në botë, në mesin e tyre edhe tri shqiptare (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 05:48 AM PST

Performancat e këngëtareve shpeshherë na drithërojnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E mbushi Instagramin me foto 100% nudo, e pabesueshme çka i ndodhi modeles serbe (Foto18+)

Posted: 05 Jan 2017 05:46 AM PST

Senada Nukic që në internet njihet me nofkën 'Maca Diskrecija' është suspenduar nga instagrami.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aksesori që këtë vit "çmendi" vajzat VIP dhe jo vetëm (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 05:30 AM PST

Choker, choker, choker. Ishte tendenca e viteve '90 që u përhap menjëherë dhe u dashurua nga çdo vajzë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Madonna rrëzohet duke skijuar në të njëjtin vend si Schumacheri (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 05:03 AM PST

Ajo vendosi që pushimet pas vitit të ri 2017 të relaksohet duke bërë skijim së bashku me familjen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jul Deda paralajmëron nga tuneli i Kalimashit: Mos thoni që nuk ju thashë! (Video)

Posted: 05 Jan 2017 04:56 AM PST

Aktori i "Apartamentit 2XL" Julian Deda ka publikuar një video në Instagram ku tregon se tuneli i Kalimashit është tërësisht i bllokuar nga bora.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Krupa superseksi me bikini, rrit temperaturat dhe ‘ndez’ pushuesit në Miami

Posted: 05 Jan 2017 04:50 AM PST

Modelja dhe ylli televiziv, Joanna Krupa ka treguar asetet e saj trupore derisa është parë duke kaluar momente relaksuse në bikini.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Balina Bodinaku rrëfen fillesat e lidhjes me Andi Bushatin: Gjithçka nisi me një mesazh (Video)

Posted: 05 Jan 2017 04:36 AM PST

Prej kohësh Balina Bodinaku i ka munguar ekranit, megjithatë ajo është rikthyer në një intervistë shumë të këndshme, e ftuar në emisionin "Tek Unë me Arjola Shehu".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi "kërcënon" me armë pas arrestimit të Haradinajt (Video)

Posted: 05 Jan 2017 04:33 AM PST

Ndalimi i Ramush Haradinajt në Francë ka zgjuar shumë reagime, si në Kosovë, ashtu dhe në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rita paralajmëron bumin gjatë 2017-s (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:26 AM PST

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, vjen me një fotografi e cila tregon se Rita ka plane të mëdha në këtë vit të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mos i humbisni: Këto janë të pasmet më të nxehta të vitit 2016 (FOTO +16)

Posted: 05 Jan 2017 04:25 AM PST

Epoka e të pasmeve!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhurata zgjedh te “zhvishet” (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:20 AM PST

Këngëtarja Dhurata Dora vije pak më ndryshe me stil shkruan GazetaBlic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim vjen me “selfien” e parë për këtë vit (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:17 AM PST

Edhe pse ajo mund të jetë larguar pak nga jeta e rrjeteve sociale, Kim Kardashian mbetet mbretëresha e "selfiet". Ajo ka bërë tashmë fotot e para për këtë vit që sapo ka filluar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronela ka një sekret për të treguar (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:12 AM PST

Këngëtarja Ronela Hajati ka bërë disa pastime në rrjetet sociale perms të cilave i bëri kurioz të gjithë fansat e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhihanit nuk po i ec dashuria, Gylsereni i "vdiq", tash iu martua e dashura e re (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:12 AM PST

Janë martuar aktorja e njohur e serialve turke Sukran Ovali, e cila do e zëvendësoj "Gylserenin" tek seriali "Fatet e kryqëzuara" dhe futbollisti turk Caner Erkin i cili për momentin luan në Besiktas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi, me veshje të zakonshme në punë (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:06 AM PST

Rozana Radi është rikthyer në punë sot, për të vazhduar me programin investigativ "Boom".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fshin fotot me Dr. Florin, por bashkëshortja e tij ka një reagim pas këtij veprimi (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 04:06 AM PST

Pas lajmit se bashkëshortja e Dr. Florit kishte hequr nga Instagrami të gjitha fotot me të duke lënë vetëm disa me fëmijët e saj, nuk ka vonuar reagimi i Blerinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :