Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Madonna: Njerëzve po ju pengon që dashnorët e mi janë 3 dekada më të rinj se unë” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Madonna: Njerëzve po ju pengon që dashnorët e mi janë 3 dekada më të rinj se unë” plus 39 more Express Rozë


Madonna: Njerëzve po ju pengon që dashnorët e mi janë 3 dekada më të rinj se unë

Posted: 10 Jan 2017 10:07 AM PST

Madonna ka deklaruar në një intervistë për revistën "Harper's Bazaar" se është ndjerë e paragjykuar gjatë gjithë jetës së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo modele cilësohet si femra perfekte (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 10:05 AM PST

Modelja e njohur australiane, Jessica Hart ka shfaqur format e saj fizike në pozat e saj më të fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse është Geti kaq nervoz? (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 10:04 AM PST

Nëse i ka të gjitha punët në terezi, këtë nuk mund ta themi me siguri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skivi në mbështetje të Ramush Haradinaj

Posted: 10 Jan 2017 09:58 AM PST

Reperi Skivi ka qenë mysafir në emisionin 'Reload' në Radio Dukagjini ku ka folur për shumë gjëra rreth tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara Hoxha pas lindjes, i publikohen fotot e para

Posted: 10 Jan 2017 09:51 AM PST

​Para pak kohësh ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me në fund vërtetohet. Kjo bukuroshe është shtatzënë (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 09:46 AM PST

Supermodelja me famë botërore Irina Shayk është në pritje të fëmijës së saj të parë. Irina nuk e ka konfirmuar ende lajmin për publikun, por fotot e bëra së fundmi ''konfirmojnë'' shtatzëninë e Irinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet videoklipi i këngës 'No Lie' nga Dua Lipa dhe Sean Paul (Video)

Posted: 10 Jan 2017 09:45 AM PST

Është publikuar videoklip i këngës "No Lie", të cilën këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa e ka realizuar në bashkëpunim me Sean Paul.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rita poston prapë foto nudo (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 09:44 AM PST

Këngëtarja shqiptar me famë botërore Rita Ora, po vazhdon me suksesin e saj në arenën ndërkombëtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Gaçe ‘fjalë zemre’ për mjeshtrin e skenës shqiptare (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 09:37 AM PST

Ai është një nga shtyllat e artit të teatrit dhe kinematografisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi 'luan' me policinë, u tregon detaje për vendndodhjen (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 09:07 AM PST

Stresi ndodhet në arrati prej disa ditësh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

6 Sekretet për të mbajtur gjatë aromë të mirë

Posted: 10 Jan 2017 09:01 AM PST

Aroma e mirë ndikon shumë edhe në vlerësimin që bëjnë të tjerët për ju.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majk bashkëpunim me Agon Amigën? (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 08:58 AM PST

Dy reperët kosovarë, shumë të dashur për publikun, Agon Amiga dhe Majku, kanë postuar një fotografi, ku shihen së bashku në veturë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Duket se një shok i ka prish punët keq me Morenën (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 08:56 AM PST

Bukuroshja Morena Taraku, ka thyer renditjen e zakonshme të postimeve së fundmi me disa kunja direkte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barbi kush? Shikojeni këtë trup sirene të Kristinë Prengaj (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 08:51 AM PST

Është një nga modelet më seksi të momentit dhe diçka të tillë e tregon në çdo pozë të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca ka gati klipin e ri, shfaqen pamje provokuese të këngëtares (Video)

Posted: 10 Jan 2017 08:47 AM PST

Këngëtarja Enca Haxhia ka gati klipin e saj të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flaka mundohet të duket seksi (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 08:43 AM PST

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani nuk është edhe aq aktive me projekte muzikore. Megjithatë ajo aktive është në mbrëmje të ndryshme muzikore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bukuroshet shqiptare 'pushtojnë' Meksikën, ja çfarë i mban atje ( Foto)

Posted: 10 Jan 2017 08:28 AM PST

Të trembura nga i ftohti që ka përfshirë gjithë shqipërinë , tre bukuroshet shqiptare kanë vendosur të pushtojnë plazhet meksikane.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luksi i stjuardesave (Video/Foto)

Posted: 10 Jan 2017 07:40 AM PST

Përmes hashtagut "#cabincrewlife" stjuardesat kanë postuar foto e video nga jeta e luksit e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra, këta janë tipat e meshkujve që nuk duhet të martoheni kurrë

Posted: 10 Jan 2017 07:12 AM PST

A ekzistojnë meshkuj te të cilët duhet mbështetur me çdo kusht, porse lidhja dhe martesa potenciale do të tregohen si frustrimi më i madh? Ka të tillë, ndërkaq secila femër së paku njëherë në jetë ka njohur një tip të tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gruaja që e "shkatërroi" Brad Pitt: Vetëm një veprim mund të riparojë reputacionin e tij (FOTO)

Posted: 10 Jan 2017 06:48 AM PST

Kur Warren Buffet kishte thënë: "Duhen 20 vjet për të ndërtuar një reputacion dhe pesë minuta për t'a shkatërruar atë" nuk e kishte tepruar. Ky është pikërisht rasti me Brad Pitt, të cilit në masë të madhe i është minuar reputacioni pas skandalit që pasoi divorcin e tij nga Angelina Jolie.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çdo e katërta femër e tradhton bashkëshortin

Posted: 10 Jan 2017 06:40 AM PST

Statistikat thonë që çdo e katërta femër e ka tradhtuar bashkëshortin e vet. Pakënaqësia me lidhjen është shkaku më i shpeshtë, ndërkaq tundimet vijnë edhe në situata të tjera.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fatmir Hysenbelliu shuan 'thashethemet' për lidhjen me Anxhelina Hadërgjonaj, ja e vërteta (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 06:31 AM PST

I ftuar gjatë emisionit të sotëm në "Fun Day" ka qenë ish-futbollisti Fatmir Hysenbelliu, mjaft i njohur edhe për lidhjen e tij me këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gratë e Hollywood-it marshojnë në Washington pas inaugurimit të Trump

Posted: 10 Jan 2017 06:31 AM PST

Të famshmet e Hollywood-it do të marrin pjesë në marshin e grave të organizuar në Washington.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto vogëlushe sot janë dy nga emrat më të njohur të showbizit shqiptar (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 06:19 AM PST

Ato sot janë dy nga personazhet më të njohura të showbizit shqiptar secila në fushën e saj, por që sot i bashkon jo vetëm miqësia e ngushtë, gjithashtu drejtimi i një emisioni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E kritikojnë për dekoltenë tek "Rudina", ja shpërthimi i Anxhela Peristerit (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 06:05 AM PST

Këngëtarja Anxhela Peristeri është komentuar gjatë ditës së sotme rreth pamjes së saj të jashtme në programin e "Rudina" të moderatores Rudina Magjistari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

3 gënjeshtra që shkatërrojnë lidhjen

Posted: 10 Jan 2017 05:55 AM PST

​Lidhjet mes një qifti shpesh mund të jenë në një krizë dhe ato kalohen apo edhe vjen deri tek ndarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush ia dhuroi këto lule Zaimina Vasjarit (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 05:28 AM PST

Zaimina Vasjari është kthyer në tregun e beqarëve para disa muajve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dafina Zeqiri kunja për ish-in e saj në këngën e re

Posted: 10 Jan 2017 05:22 AM PST

Dafina Zeqiri ka vendosur të rikthehet me një këngë të re, pas një mungese disa mujore në tregun muzikor

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë e mban “në gji” modelja Xhesika Berberi (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 05:20 AM PST

Bukuroshja shqiptare Xhesika Berberi, e përfolur për shumë lidhje të saj, ka treguar se kënd e ka mikun e saj më të ngushtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme: Ja çka mund të bëj Enver Idrizi për Ramushin

Posted: 10 Jan 2017 05:10 AM PST

Arrestimi i Ramush Haradinajt ka shkaktuar shumë zemërim në popull.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sot e ka ditëlindjen ish vjehrra e Tunës (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 05:06 AM PST

​Nëna e reperit të njohur Cozman sot e ka ditëlindjen

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha, “kap gjoksin”, shkaku është ky reper (Video)

Posted: 10 Jan 2017 05:06 AM PST

Këngëtarja Bebe Rexha, e cila ka lansuar këngën e saj të re "I Got You" ka postuar një video interesante në Instagram

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli Limani e zbulon pa dashje se Tuna kishte filluar lidhjen me Patris Berishën sa ishte akoma me Cozmanin (Video)

Posted: 10 Jan 2017 04:49 AM PST

Një tjetër sekret i zbuluar...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet një letër erotike e 2 Pac (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 04:46 AM PST

"Ke qenë ndonjëherë e lidhur, me sytë e mbyllur, e zhveshur dhe e zhytur në një banjë me shkumë?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Halimi tregon çelësin e suksesit të saj (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 04:44 AM PST

Këngëtarja Linda Halimi, e cila sivjet do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong, ka udhëtuar menjëherë për në Amerikë, ku atje ka treguar se çfarë është ka

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ai ishin këto foto të seksskandalit, arsyeja që u rrah Ceca? (FOTO+18)

Posted: 10 Jan 2017 04:25 AM PST

Ceca është rrahur keq, mirëpo nuk tregon se si ndodhi rasti, veç se ka publikuar disa fotografi të gjendjes së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky person i rëndësishëm për Besën sot feston ditëlindjen (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 04:25 AM PST

Për këngëtaren Besa Kokëdhima dita e sotme është mjaft e rëndësishme, pasi shënon ditëlindjen e nënës së saj Brixhilda Kokëdhima.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është dhurata për Renee-në nga Nora dhe Roberti (FOTO)

Posted: 10 Jan 2017 04:12 AM PST

Çifti i njohur i skenës sonë Nora e Robert kanë ditur jo pak herë të befasojnë njëri tjetrin me dhurata e surpriza të ndryshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme si e thërret nusja Shyhreten (FOTO)

Posted: 10 Jan 2017 04:08 AM PST

Këngëtarja Shyherte Behlulu, sot po merr shumë urime me rastine ditëlindjës së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jolie e Pitt afër shkurorëzimit zyrtar

Posted: 10 Jan 2017 04:08 AM PST

Në njoftimin e përbashkët, Jolie dhe Pitt kanë theksuar se kanë marrë vendimin që me ndihmën e gjykatësit privat t'i mbajnë "të fshehta" detajet e procesit të divorcit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :