Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Marina “tërbon” rrjetin me këto foto seksi” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Marina “tërbon” rrjetin me këto foto seksi” plus 39 more Express Rozë


Marina “tërbon” rrjetin me këto foto seksi

Posted: 02 Jan 2017 08:39 AM PST

Mamaja e saj është një këngëtare e njohur nga çdo shqiptar, i madh e i vogël. Por e bija, Marina, njihet kryesisht falë rrjeteve sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq të bukur nuk e keni parë Adea Pulën (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 08:28 AM PST

Bukuroshja Adea Pula kohë pas kohe poston foto të ndryshme dhe në të gjitha duket shumë bukur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A flet për seks Era Istrefi me nënën e saj (Video)

Posted: 02 Jan 2017 08:25 AM PST

Era Istrefi ka qenë protagoniste e intervistës "60 sekonda" të Klan Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kida çmend me këtë fustan (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 08:21 AM PST

Këngëtarja Kida me zërin e saj dhe lëvizjet në klipe ka arritur t'i bëjë për vete shumë adhurues, shkruan Gazeta Blic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Labi s’e di cili është flamuri i Gjermanisë (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 08:15 AM PST

Moderatori, Labinot Gashi ia ka huqur këtët herë ai në një fotografi të postuar shihet se nuk e njeh flamurine Gjermanisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

2016 viti i artë i Rozana Radit (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 08:12 AM PST

Viti që lamë pas mund të quhet pa frikë si viti i këngëtares Rozana Radi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Humor, këngë e valle në edicionin festiv të Express Rozë (VIDEO)

Posted: 02 Jan 2017 07:54 AM PST

Sonte duke filluar nga ora 21:00, në RTV Dukagjini, mund ta ndjekeni emisionin festiv të Express Rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Monica Bellucci: Më kanë përdorur si trofe

Posted: 02 Jan 2017 07:46 AM PST

Edhe pse i ka kaluar të 50-at, Monica Bellucci mbetet një nga ikonat italiane të bukurisë. Aktorja vazhdon të tërheqë vëmendjen jo vetëm me daljet e saj, format seksi, por edhe me deklaratat apo me intervistat e dhëna

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo modele mund t’ju shkaktojë sulm në zemër (Video)

Posted: 02 Jan 2017 07:41 AM PST

Vajza më seksi në botë, e cila njihet ndryshe si 'mbretëresha e formave trupore', Abigal Ratchford i heq të gjitha për një vit sa më të mbarë dhe më të suksesshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Leonora me dy bashkëpunime në vitin 2017

Posted: 02 Jan 2017 07:15 AM PST

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi, përpos duetit që ka publikuar për fundvit me Ramadan Krasniqi-Dani, ka edhe një bashkëpunim tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dua Lipa në momente intime me të dashurin e saj (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 07:13 AM PST

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa vazhdon të jete tejet e ngjeshur kur bëhet fjalë për paraqitjet e saj para publikut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni Çfarë bën Genta ismaili me të pasmet në një klub nate (Video)

Posted: 02 Jan 2017 07:08 AM PST

Kënga "Squat baby" kishte shumë pëlqyeshmëri por njëkohësisht edhe paragjykime që është projekt i kopjuar, por që kjo nuk ndikoi fare në suksesin e saj që po vazhdon edhe sot e kësaj dite

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Supermbesa” e Berishës, egërsisht seksi në ndërrimin e viteve (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 06:14 AM PST

Supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha ka publikuar një foto në të cilën shfaqet seksi dhe provokuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mahmut Ferati rrëfen historinë interesante të dashurisë me gruan e tij (Video)

Posted: 02 Jan 2017 05:39 AM PST

Emisioni i mbrëmshem 'Mirage' ka sjellur anën e panjohur të këngëtarin Mahmut Ferati. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni faktet se si Angela Martini po trajtohet si princeshë (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 05:32 AM PST

Angela Martini po shijon në maksimum romancën e saj me të dashurin e saj biznesmenin rumun, Dragos Savulescu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë zgjedh Era mes Norës dhe Nitës?! (Video)

Posted: 02 Jan 2017 05:29 AM PST

Edicioni i parë i Prives për këtë vit ishte i rezervuar i tëri për super yllin shqiptar Era Istrefi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A janë “prishur” BabaStars (Video)

Posted: 02 Jan 2017 05:24 AM PST

Të premten e kaluar diçka ka ndodhur mes reperave të Babastars

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blerona e "21-shit" shtatzënë? (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 05:22 AM PST

Kishte veshur një fustan solemn natën e Vitit të Ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtaret shqiptare me gjeste të lesbikeve: puthen në buzë (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 05:21 AM PST

Puthjet në buzë mes gjinive të njëjta janë bërë gjë normale në skenën muzikore shqipe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujt ja bëri “Shah-Mat” Mozziku? (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 05:19 AM PST

Mozzik gjen kohë edhe për shah

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju kujtohet ‘Luis Davidi’ te ‘Kassandra’, shikoni si duket tash (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 05:12 AM PST

Por, nëse themi se ai është Luis Davidi nga seriali i mirënjohur i viteve të '90-ta të shekullit të kaluar, Kasandra, atëherë shumëkujt i kujtohet ky personazh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I burgosuri “më seksi”, tani mes luksit dhe milionave (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 05:09 AM PST

Ai u konsiderua si i burgosuri më seksi kur një foto e tij qarkulloi online pak vite më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është “Luli” komandant edhe në shtëpi? Tregon bashkëshortja e tij, Violeta

Posted: 02 Jan 2017 05:03 AM PST

Çdo herë janë parë së bashku. Madje nuk hezitojnë që rrugës të ecin edhe dorë për dore, gjë që nuk e bëjnë të gjithë liderët e partive politike në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Kartolina" e ëmbël e Emina Cunmulajt (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:54 AM PST

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka publikuar foton më të ëmbël për këtë fillim viti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është Qëndesa, kosovarja me gjoksin më seksi (Foto +16)

Posted: 02 Jan 2017 04:51 AM PST

Se bukuria dhe sharimi i vajzave shqiptare tashmë është i njohur botërisht, ky është fakt. E tillë është edhe Qëndresa Dulaj, bukuroshja shqiptare nga Kosova e cila jeton në Zvicër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me në fund Era flet për dashurinë. Tregon kush është dashuria e saj

Posted: 02 Jan 2017 04:48 AM PST

Sikur asnjëherë më parë rrëfehet këngëtarja e cila po thyen çdo kufi duke shijuar edhe famën ndërkombëtare, Era Istrefi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olta Gixhari feston Vitin e Ri me aktorin e njohur…më shumë se miqësi? (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:47 AM PST

Aktorja seksi Olta Gixhari ka publikuar foton e parë të vitit ashtu si shumë nga personazhet e njohur shqiptarë dhe jo vetëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Deputetja, shoqe e Teuta Krasniqit (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:46 AM PST

Nuk shoshim shpesh që njerëz nga politika të shoqërohen me artistët, por ja që ndodh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi nuk e fsheh më, zbulon dashurinë e saj! (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:42 AM PST

Valltarja e këngëtarja e njohur Kallashi ka kohë që ka fituar vëmendjen mediatike andaj edhe çdo lëvizje e saj si në rrjete sociale ashtu edhe në realitet krijon lajm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë tregim dashurie nuk e keni dëgjuar nga Mahmut Ferati (Video)

Posted: 02 Jan 2017 04:39 AM PST

Emisioni "Mirage" ka sjellë anën e panjohur të këngëtarin Mahmut Ferati.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është festa e Vitit të Ri nga familja Haradinaj (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:36 AM PST

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka postuar një fotografi në Facebook ku ka treguar se ka pritur ndrrimin e moteve bashkë me familjen e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Më seksi se kurrë, Armina i tregon të gjitha për Vit të Ri (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:20 AM PST

Fashioista Armina Mevlani zgjodhi ngjyrën e kuqe për të festuar natën e ndërrimit të viteve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen foto intime, Kim ia hap këmbët shqiptarit, i cili e prek në pjesë intime (Foto +16)

Posted: 02 Jan 2017 04:15 AM PST

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tepihun e kuq.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

6 të pathënat e Lori Hoxhës (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 04:11 AM PST

Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fituesi i "Dance With Me" tregon sherrin me Vera Grabockën

Posted: 02 Jan 2017 03:51 AM PST

Renato Mekolli fitoi "Dance with me" në dyshe me Laura Nezhën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë e kaloi Morena Taraku natën në shtrat (FOTO)

Posted: 02 Jan 2017 03:48 AM PST

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku është shumë aktive nëpër rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Urimi plot diell i Miriam Canit (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 03:44 AM PST

Këngëtarja Miriam Cani nuk i ka rezistuar publikimit të fotos së parë për këtë vit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

MC Kresha e Lyrical Son bëjnë rep me instrumental popullor (Video)

Posted: 02 Jan 2017 03:37 AM PST

Në emisionin e fundvitit në TV Dukagjini reperët MC Kresha dhe Lyrical Son kanë bërë diçka jo shumë të zakonshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu e festoi familja e Ramush Haradinajt Vitin e Ri (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 03:35 AM PST

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka postuar një fotografi në Facebook ku ka treguar se ka pritur ndrrimin e moteve bashkë me familjen e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fituesja e “Dance With Me” publikon foton e parë të 2017-s, e sapodalë nga dushi (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 03:31 AM PST

Aktorja bukuroshe Laura Nezha, e cila pak javë më parë u shpall fituese, së bashku me mastershefin Renato Mekolli, të "Dance With Me", ka publikuar foton e parë për 2017-n.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :