Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Mustafi gjen kohë edhe për vallëzim në stërvitje (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Mustafi gjen kohë edhe për vallëzim në stërvitje (Foto)” plus 39 more Express Sport


Mustafi gjen kohë edhe për vallëzim në stërvitje (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:13 AM PST

Shkodran Mustafi po shijon çdo ditë e më shumë të qenit lojtar i Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pioli me fjalë të mëdha për Gagliardinin, ja kur do të debutojë

Posted: 13 Jan 2017 08:01 AM PST

Roberto Gagliardini mund të debutojë nesër me fanellën e Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka shënon supergol në stërvitje (Video)

Posted: 13 Jan 2017 07:24 AM PST

Taulant Xhaka ka realizuar një gol të bukur në stërvitje me Baselin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic kërcënon Chelsean

Posted: 13 Jan 2017 07:18 AM PST

Zlatan Ibrahimovic mendon se Manchester United mund ta zë Chelsean dhe të luftojë për titullin e Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho ngacmon Kloppin

Posted: 13 Jan 2017 07:09 AM PST

Jose Mourinho ka filluar të ngacmojë Jurgen Kloppin, para duelit mes tyre që zhvillohet të dielën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Juve, Khedira largohet nga Serie A (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 06:55 AM PST

Sami Khedira pritet të transferohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjatë verës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk mund ta besoni se çfarë i ka ndodhur Mourinhos gjatë konferencës (Video)

Posted: 13 Jan 2017 06:27 AM PST

Jose Mourinho, menaxherit të Manchester Unitedit, i ka ndodhur një gjë e pazakontë gjatë konferencës për media

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zaza transferohet në La Liga (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 06:15 AM PST

Simone Zaza pritet t'i bashkohet Valencias gjatë kësaj jave

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ronaldo fiton edhe një çmim, lë prapa Messin (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:51 AM PST

Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin 'Salon d'Or' për frizurën më popullore të vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përforcimit të Cityt i shtyhet debutimi sherri i dokumenteve (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:35 AM PST

Pep Guardiola ende është duke pritur një përgjigje nga Federata e Futbollit e Anglisë për Gabriel Jezusi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger flet për transferimin e Belottit dhe Moratas

Posted: 13 Jan 2017 05:05 AM PST

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka mohuar se është i interesuar të transferoj Alvaro Moratan ose Andrea Belottin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Premierliga zgjedh më të mirët e muajit (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 04:50 AM PST

Premierliga ka zgjedhur trajnerin, lojtarin dhe golin më të mirë për muajin dhjetor

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dortmund zbulon të ardhmen e Aubameyangut

Posted: 13 Jan 2017 04:40 AM PST

Hans-Joachim Watzke, shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, ka folur për të ardhmen e Pierre-Emerick Aubameyang

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Godet Interi, largon shtatë futbollistë nga skuadra (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 04:29 AM PST

Drejtuesit e Interit pritet t'i largojnë të paktën shtatë lojtarë nga skuadra gjatë afatit kalimtar të janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milan: Ky sulmues nuk është në shitje (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 03:40 AM PST

Vincenzo Montella, trajneri i Milanit, nuk dëshiron ta shesë sulmuesin francez, M'Baye Niang.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hidhet shorti në Copa del Rey, ja kundërshtari i Real Madridit

Posted: 13 Jan 2017 03:12 AM PST

​Real Madrid do të luaj kundër Celta de Vigos në çerekfinale të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hidhet shorti në Copa del Rey, ja kundërshtari i Barcelonës

Posted: 13 Jan 2017 03:08 AM PST

​Barcelona do të luaj kundër Real Sociedad në çerekfinale të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gabigol ka një kërkesë për Interin (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 02:50 AM PST

Menaxheri i Gabriel Barbosas do ta ketë një takim me drejtuesit e Interit. Ai do të kërkojë garanci për sulmuesin brazilian

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëria nuk e mban fjalën, ia merr Kosovës një talent (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 02:20 AM PST

Shqipëria po vazhdon t'i marrë Kosovës lojtarë, edhe pse kjo e fundit tashmë është anëtare e FIFA-s dhe UEFA-s

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Berbatov rikthehet në Angli (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 01:59 AM PST

Dimitar Berbatov nuk e ka përjashtuar rikthimin në Angli gjatë këtij muaji

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic tallet me Pogban gjatë intervistës (Video)

Posted: 13 Jan 2017 01:45 AM PST

Zlatan Ibrahimovic e ka ngacmuar Paul Pogban gjatë një interviste me Thierry Henry për televizionin "Sky". Sulmuesi i Manchester Unitedit derisa po intervistohej i ka thënë yllit të Francës: "Nëse doni të vini, ejani. Eja dhe ulu pranë dy lojtarëve të mëdhenj. Ejani dhe gëzojeni këtë moment".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kinezët gëzojnë Barcelonën për Messin (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 01:29 AM PST

Skuadra e Barcelonës dhe tifozët e saj mund të rrinë të qetë. Lionel Messi nuk do të transferohet në Kinë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i Liverpoolit kundër Manchester Unitedit (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 01:11 AM PST

Goal.com ka publikuar formacionin e mundshëm të Liverpoolit për ndeshjen ndaj Manchester Unitedit, e cila do të luhet të dielën në Old Traffrod, përcjell Express. Lajm i mirë për tifozët e ekipit nga Anfield është rikthimi nga lëndimi i dy yjeve të skuadrës: Philippe Coutinho dhe Jordan Henderson

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inter dhe Milan në garë për yllin e ri të Francës (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 12:55 AM PST

Interi dhe Milani kanë shfaqur interesim për yllin e ri të Nices, Vincent Koziello

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skuadra kineze kërkon Dzekon (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 12:45 AM PST

Skuadra kineze, Tianjin Quanjian, ka shfaqur interesim për sulmuesin e Romës, Edin Dzeko

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

PSG kërkon sulmuesin e Chelseas (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 12:21 AM PST

Paris Saint-Germain po e kërkon sulmuesin e Chelseas, Michy Batshuayi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i sezonit në Ligue 1 (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 12:10 AM PST

Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit të deritanishëm në Ligue 1.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pepe refuzon Kinën, mbetet në Real Madrid (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 11:49 PM PST

Pepe, mbrojtësi portugez, nuk do të transferohet në Kinë. Ai pritet të vazhdojë kontratën me Real Madridin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Turqisë refuzon Chelsean (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 11:37 PM PST

Antonio Conte, trajneri i Chelseas, ka marrë një goditje të madhe nga Bundesliga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Real, Morata në Premierligë? (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 11:27 PM PST

Arsenali po insiston ta transferojë Alvaro Moratan nga Real Madridi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Drogba befason me klubin e ri (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 10:59 PM PST

Didier Drogba është afër finalizimit të marrëveshjes me skuadrën braziliane, Corinthians.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United shpërblen yllin e ri të skuadrës (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 10:45 PM PST

Manchester United do t'i ofrojë kontratë të re yllit të ri të skuadrës, Jesse Lingard.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea transferon yllin e Premierligës? (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 10:35 PM PST

Antonio Conte po synon ta transferojë në Chelsea yllin e West Hamit, Dimitri Payet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flet Montella pas kualifikimit në çerekfinale të Kupës

Posted: 12 Jan 2017 03:10 PM PST

Montella është shprehur tejet i lumtur pas kualifikimit në çerekfinale të Kupës së Italisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane: Është e padrejtë kjo që i ndodhi Ramosit (Video)

Posted: 12 Jan 2017 02:57 PM PST

Tifozët në "Ramon Sanchez Pizjuan" kanë vërshëllyer Sergio Ramosin, pas golit të bukur që shënoi nga penalltia, në barazimit 3:3 të Real Madridit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto ekipe janë kualifikuar në çerekfinale të “Copa del Rey” (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:48 PM PST

Real Madridi ka shkruar histori pas barazimit 3:3 me Sevillan, duke u kualifikuar në çerekfinale të "Copa Del Rey" me rekord historik, pasi ekipi i Zinedine Zidane ka shkuar në 40 ndeshje pa humbje në gjtiha garat, që theu rekordin e Barcelonës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“E dinim se duhet të jemi të durueshëm”

Posted: 12 Jan 2017 02:42 PM PST

Real Madridi ka shkruar histori pas barazimit 3:3 me Sevillan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milan – Torino, vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:37 PM PST

Milani e ka mposhtur 2:1 Torinon, për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Bale pas spektaklit me Sevillan (Video)

Posted: 12 Jan 2017 02:35 PM PST

Real Madridi ka shkruar histori pas barazimit 3:3 me Sevillan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Historike, 40 ndeshje pa humbje (Video)

Posted: 12 Jan 2017 02:27 PM PST

Real Madridi ka shkruar histori pas barazimit 3:3 me Sevillan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :