Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Noizy ia bëri vetes, fotoja që ai postoi bëri që policia ta kapte në flagrancë” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Noizy ia bëri vetes, fotoja që ai postoi bëri që policia ta kapte në flagrancë” plus 9 more Lajmi i Fundit


Noizy ia bëri vetes, fotoja që ai postoi bëri që policia ta kapte në flagrancë

Posted: 10 Jan 2017 07:55 AM PST

Pak orë para mesnatës së një dite më parë policia e Durrësit, arrestoi në flagrancë Noizyn për shkak të një videoje të tij e cila qarkullonte prej disa ditësh në Internet. Në këtë video, Noizy ishte filmuar duke goditur me armë zjarri në ajër. Por teksa i rikthehesh mbrëmjes së djeshme dhe postimeve që ka ...

Publikohet foto, ja cfarë i ka bërë Kim Kardashian të riut shqiptar

Posted: 10 Jan 2017 07:48 AM PST

Kim Kardashian e ka thënë gjithmonë që me parukierin e saj shqiptar Marion, ka marrëdhënie shumë të mira. Kështu që mesa duket për ta "shpërblyer" për punën e palodhur, ylli i reality show, ka zgjedhur që kësaj here t'i bëjë pak grim Marios. Fotoja ku Kim ka marrë në dorë furçën e makiazhit dhe është ...

Nga i ftohti i madh ujku “braktis” malin e del në qytet (FOTO)

Posted: 10 Jan 2017 07:41 AM PST

Jo vetëm Shqipëria është përfshirë nga i ftohti dhe ngricat por edhe vendet fqinje si Kosova, që dimrin e njeh më mirë se Shqipëria. Por diçka e çuditshme ka ndodhur sot dhe madje e rrezikshme. Një ujk ka 'braktisur' malin dhe ka dalë shëtitje në qytetin e Malishevës në Kosovë, me siguri në kërkim të ...

Aktori i Hollywood publikon foto nudo të bashkëshortes

Posted: 10 Jan 2017 07:36 AM PST

Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë qenë gjithnjë të hapur rreth asaj që ndodh brenda dhomës së gjumit, prandaj postimi i fundit i aktorit nuk duhet të na habisë. Orët e vona të së dielës Channing shpërndau një foto bardhë e zi të bashkëshortes së tij, duke fjetur nudo në krevatin e tyre. "Koha e ...

Nxori gjoksin te emisioni i Rudinës, reagon Anxhela Peristeri: Për pak do dilja topless!

Posted: 10 Jan 2017 07:25 AM PST

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar pasi ka parë që mediat online kishin publikuar sot një foto të dekoltesë së saj te hapur në emisionin e Rudina Magjistarit. Peristeri ka habitur me veshjen e saj edhe Rudinën, e cila ndër të tjera i ka thënë "sa fresk paske ardhur". Anxhela ka reaguar në rrjetet sociale ku ...

Arrestimi i Ramush Haradinajt, ja kërkesa e Serbisë për Francën

Posted: 10 Jan 2017 07:10 AM PST

Serbia i është drejtuar me kërkesë zyrtare Francës, për ekstradimin e Ramush Haradinaj gjashtë ditë pas arrestimit. Sipas Kurir, ministria serbe e Drejtësisë e ka dërguar kërkesën zyrtare për ekstradimin e Ramush Haradinajt. Mësohet se vendimi është përkthyer në gjuhën frënge dhe i është dorëzuar gjykatës së Colmarit. Bashkë me kërkesën për ekstradim Serbia ka dërguar ...

Menyja e Kim Kardashian: Si të humbisni 15 kilogramë

Posted: 10 Jan 2017 06:57 AM PST

Provojeni dietën në të cilën betohet Kim Kardashian! Kim sërish thotë se, pas lindjes së djalit Saint, ka rikthyer linjat e trupit "pothuajse deri në përsosmëri", ndërkaq linjat sipas të cilave është e njohur akoma janë po ato. Starleta e njohur betohet në dietën e Atkinsonit dhe, përveç që i përmbahet regjimit të rreptë të ...

Kush bën seks më të mirë dhe më shpesh: biondet, brunet apo flokë kuqet?!

Posted: 10 Jan 2017 06:50 AM PST

E dini se ngjyra e flokëve të femrave ndikon në performancën e tyre seksuale?! Këtë përfundim e ka nxjerrë një studim i kryer nga portali 'Match" i cili mori në shqyrtim mbi 600 femra, me ngjyra flokësh të ndryshme, pa bërë diferencë nëse ishin të lyera apo natyrale. Përfundimi doli se femrat bionde mendojnë më ...

Ronaldo fitoi cmimin por tek e dashura e tij ka dicka që nuk shkon

Posted: 10 Jan 2017 06:49 AM PST

Në fushë janë profesionistë të vërtetë, por me bindje të plotë mund të thuhet e njëjta gjë edhe kur bëhet fjalë për ekranin. Lojtarët më të mirë të FIFA-s, por edhe protagonistë të tjerë të futbollit botëror shkëlqyen në ceremoninë e zhvilluar në Zyrih, por një meritë të madhe për këtë ka edhe puna e ...

Zhduket 69-vjeçari në Peqin, familja: Doli në mëngjes, por nuk u kthye më

Posted: 10 Jan 2017 06:45 AM PST

Një 69- vjeçar rezulton i zhdukur prej dy ditësh në Peqin. Sipas Policisë bëhet fjalë për shtetasin Nexhip Tabaku. Denoncimi në Polici është bërë nga familjarët e 69-vjecarit, të cilët janë shprehur se nuk e kanë parë prej dy ditësh. Familjarët kanë deklaruar se 69-vjeçari kishte dalë të dielën në mëngjes për të ushqyer bagëtitë dhe ...

Related Posts :