Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Pacific Rim (2013) HD” plus 5 more Filmaon.com

loading...

“Pacific Rim (2013) HD” plus 5 more Filmaon.com


Pacific Rim (2013) HD

Posted: 08 Jan 2017 09:15 AM PST

Pacific Rim (2013) HD | Aksion , Aventurë , Sci-Fi |   08 Janar 2017


Kur nga fundi i oqeanit shfaqen disa përbindësha gjigante te quajtur Kaixhu, njerëzit ndërtojnë disa robotë te quajtur Xhagers te cilët kontrollohen nga dy pilote me ane te trurit…

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb7.0/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Pacific Rim (2013) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lovelace (2013) +18

Posted: 08 Jan 2017 09:01 AM PST

Lovelace (2013) +18 | Dramë , Biografi , Erotik|   08 Janar 2017


Historia e Linda Lovelace, e cila është përdorur dhe abuzuar nga industria e pornografisë nën urdhërin e bashkëshortit të saj shtrëngues, para se të merrte kontrollin e jetës së saj.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.2/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Lovelace (2013) +18 appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shooter – Sezoni 1 – Episodi 4

Posted: 08 Jan 2017 08:41 AM PST

Shooter – Sezoni 1 – Episodi 4


Në kohën kur shërbejnë në Afganistan, Bob Li dhe Ejsaku ndeshen me ideologji të kundërta. Nejdina heton çështjen e Ukrainasit, duke rënë në sy të puçistëve.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
8.3/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Shooter – Sezoni 1 – Episodi 4 appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Beautiful Creatures (2013) HD

Posted: 08 Jan 2017 04:14 AM PST

Beautiful Creatures (2013) HD | Dramë , Fantazi , Romancë |   08 Janar 2017


Ethan përpiqet të shpëtojë qytetin e tij të vogël jugor. Ai takohet me një vajzë misterioze të re e quajtur Lena. Së bashku, ata zbulojnë sekretet e errëta rreth familjeve të tyre, historinë dhe qytetin e tyre.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.3/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Beautiful Creatures (2013) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Beneath (2013) HD

Posted: 07 Jan 2017 12:27 PM PST

Beneath (2013) HD | Horror |   07 Janar 2017


Një skuadër minatorësh qymyri bllokohen 600 metra nën tokë pas një shembje katastrofale. Pas një farë kohe, kur ajri bëhet më toksik, minatorët fillojnë e çmenden…

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb5.5/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Beneath (2013) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ouija: Origin of Evil (2016) HD

Posted: 07 Jan 2017 12:16 PM PST

Ouija: Origin of Evil (2016) HD | Horror , Triller |   07 Janar 2017


Në Los Anxhelesin e vitit 1965, një grua dhe dy vajzat e saj shtojnë diçka të re në lojën e tyre të manipulimit, por pa kuptuar se kanë ftuar një shpirt në shtëpinë e tyre. Me ndihmën e një prifti, ata do përpiqen të çlirojnë vajzën më të vogël e cila është pushtuar nga shpirti.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.2/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Ouija: Origin of Evil (2016) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :