Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Prezantueses simpatike i zbulohet gjoksi aksidentalisht gjatë transmetimit live (Foto/Video, +16)” plus 1 more Telegrafi Dështime

loading...

“Prezantueses simpatike i zbulohet gjoksi aksidentalisht gjatë transmetimit live (Foto/Video, +16)” plus 1 more Telegrafi Dështime


Prezantueses simpatike i zbulohet gjoksi aksidentalisht gjatë transmetimit live (Foto/Video, +16)

Posted: 04 Jan 2017 02:12 PM PST

Prezantuesja spanjolle i dhuroi shikuesve më shumë se që të duhej, kur aksidentalisht iu zbuluar gjoksi gjatë transmetimit live.

Sonia Monroy nga Barcelona, ishte duke bashkëbiseduar me mysafiren e ftuar, kur papritmas i bie poshtë  fustani duke iu zbuluar gjoksi, por ajo çfarë është më interesant se ajo për disa sekonda nuk ishte në dijeni për këtë, transmeton Telegrafi.

44-vjeçarja kishte zgjedhur për të veshur një fustan të zi i hapur në masë të madhe në pjesën e përparme, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Por kjo imagjinatë nuk zgjati shumë, pasi ajo zbuloi gjoksin dhe ngriti temperaturat në sallën e televizionit. /Telegrafi/

 

 

The post Prezantueses simpatike i zbulohet gjoksi aksidentalisht gjatë transmetimit live (Foto/Video, +16) appeared first on Telegrafi.

Po luante “online”, mamaja i shfaqet me të brendshme në kamerë (Video)

Posted: 04 Jan 2017 05:57 AM PST

Bjergsen, një nga lojtarët më profesionistë të League of Legends, është turpëruar në sy të botës ndërkohë që po luante në "streaming".

Gjatë një loje "online", i riu danez ishte aq i përqendruar sa nuk e kuptoi se mamaja e tij, e veshur vetëm me të brendshme, hyri në dhomë dhe kamera e kapi të tërën.

Edhe pse Bjergsen nxitoi shumë që të mbyllte derën, të gjithë lojtarët që po luanin me të e panë mamanë e danezit, e cila e kuptoi gabimin dhe po qeshte pas derës.

The post Po luante "online", mamaja i shfaqet me të brendshme në kamerë (Video) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :