Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“(PROMO) ExpressRozë (80): Skivi, Gold AG, Lori, Qumili, Dagz & PM” plus 39 more Express Rozë

loading...

“(PROMO) ExpressRozë (80): Skivi, Gold AG, Lori, Qumili, Dagz & PM” plus 39 more Express Rozë


(PROMO) ExpressRozë (80): Skivi, Gold AG, Lori, Qumili, Dagz & PM

Posted: 13 Jan 2017 09:57 AM PST

Express Rozë edhe këtë të premtë me ekskluzivitetet e showbizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish banori i Big Brother do të bëhet baba, zbulon gjininë e fëmijës (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 09:44 AM PST

Në vitin e katërt të lidhjes me partneren e tij Anisa, lojtari më i spikatur i "Big Brother 6", Ilir Beqiri, po pret të bëhet baba i një djali.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë vendet ku më së shumti ndodhin tradhëtitë e partnerëve

Posted: 13 Jan 2017 09:25 AM PST

Në bazë të dhënave të marra nga anketat dhe nga vendet e ndryshme, është bërë listëa e vendeve me partnerët e dashurisë që më së shumti tradhëtojnë, shkruan "The Independent".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Redon Makashi prezanton partneren, do të bëhet baba...(Foto)

Posted: 13 Jan 2017 09:21 AM PST

​ "Kjo vonesë ka ndodhur edhe për shkak të egoizmit tim…"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është kjo skena e re e klipit të MC Kreshës? (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 09:15 AM PST

MC Kresha vitin e kaluar ishte njëri prej artistëve më të suksesshëm të hip hopit në vend

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ardit Gjebrea i jep lamturmirën artistes së madhe të skenës shqiptare (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 09:05 AM PST

​Një ditë më parë është ndarë nga jëta këngëtarja e madhe e muzikës shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu i dridh të pasmet porno ylli shqiptar (Video)

Posted: 13 Jan 2017 09:05 AM PST

Porno ylli shqiptar Alby Rhydes ka treguar se si i "dridh" të pasmet e saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me mashkullin që po çmend femrat (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:57 AM PST

Mustafa Mert, përveç që ka një zë të mrekullueshëm, ai po arrin të çmend femrat me bukurinë e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Katie me foto lakuriq në kalendarin e vitit 2017 (Foto+18)

Posted: 13 Jan 2017 08:51 AM PST

Fotot e kalendarit të vitit 2017, shumë seksi dhe të bërë me një alter – ego të Katie Price, tregojnë se sa e nxehtë është ajo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse të gjithëve i'u intereson moti në Meksikë (FotoVideo)

Posted: 13 Jan 2017 08:50 AM PST

Çdo televizion në botë, në prgramin e tyre e kanë edhe parashikimin e motit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse tërë botës i intereson si është moti në Meksikë (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:42 AM PST

Televizionet në mbarë botën pjesë të programit e kanë transmetimin e motit për arsye se të gjithë njerëzit janë të interesuar të dinë nëse e nesërmja do jetë shumë e nxehtë, do bjerë borë ose shi, apo do të fryjë erë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi tregon sekretin e suksesit të tij (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:39 AM PST

Stresi ka zbuluar përmes një publikimi në Instagram sekretin e suksesit të tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy tregon 5 makinat luksoze, kushtojnë më mijëra euro (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:31 AM PST

Reperi Noizy është i njohur edhe për makinat e tij luksoze

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eni Koci së shpejti me "Your Love" (Video)

Posted: 13 Jan 2017 08:23 AM PST

"Your love", është hiti më i ri i cili pritet të publikohet nga këngëtarja Eni Koci.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy fshin tatuazhin e nënës së Leandrës, ja me çfarë e zëvendëson (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:21 AM PST

Reperi Noizi ka vendesur të heqë nga trupi një tatuazh të isht të dashurës s ë tij , e cila është dhe nëna e Leandrës, vajzës së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një shqiptare e thjeshtë, më e bukur se Kim Kardashian (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:11 AM PST

Edhe pse konsiderohet si njëra prej femrave më seksi në Botë, kur është puna të dukja ka shqiptare, që nuk janë as të skenës e që ja shkojnë me bukuri Kimit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara dhe Ledioni tregojnë çfarë 'fshihet' pas emrit të vogëlushit London Noor (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 08:09 AM PST

Ledion Liço dhe Sara jo më larg se një muaj më parë janë bërë prindër të një djali, për të cilin kanë zgjedhur një emër të veçantë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kemi diçka të re nga Bleona (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 07:58 AM PST

Këngëtarja Bleona Qerreti e ka filluar me punë vitin 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e mbani mend si zhvishej dikur Adrian Gaxha? (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 07:56 AM PST

Jeni mësuar t'i shihni vetëm këngëtaret e estradës shqiptare të zhvishen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Big Mama bëhet për spital (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 07:51 AM PST

Ky muaj si duket ka qenë muaji në të cilën po sëmuren këngëtaret tona.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim Kardashian humbë përkrahë shqiptarës Elona Balaj (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 07:38 AM PST

Bukuroshja dhe grimerja e sukseshme Edona Balaj, është parë teksa është fotografuar së bashku me Kim Kardashian.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“NME” pasi nominoi në dy kategori Dua Lipën, shikoni ku e nominon shqiptarin tjetër

Posted: 13 Jan 2017 07:09 AM PST

Martin Shkreli, njeriu më i urryer në botë, është në mesin e personaliteteve më të këqija të vitit në listën e nominuar nga NME.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Getinjo nuk e do jetën pa para (Video)

Posted: 13 Jan 2017 07:02 AM PST

"O moj pare", është kjo kënga nga reperi Getinjo, e cila është pëlqyer aq shumë nga fansat e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë i ka ndodhur fytyrës së Genta Ismajlit (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 06:47 AM PST

Këngëtari Astro në rrjetin e tij social, Instagram, ka zbuluar një detaj jo shumë të mirë për të gjithë fansat e këngëtares Genta Ismajli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas Adelës, kjo është lidhja e re e Ledrit (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 06:47 AM PST

Lidhja në mes reperit kosovar Ledri Vula dhe bukuroshes Adela, filloi me vrull. Edhe pse u dukë se ata po kalojnë shumë mirë, lidhja e tyre përfundoi shumë shpejt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrihen mes vete Mozzik e Gettinjo (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 06:36 AM PST

Dy reperët kosovarë të cilët kanë arritur shumë sukses, e të cilët janë edhe vëllezër, janë rrahur mes vete.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fejesat e dështuara, historia përbashkët e Bleros me Teutën

Posted: 13 Jan 2017 06:32 AM PST

Lajmet për Bleron dhe Teuten duket se do të vazhdojnë edhe në vitin 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtari i njohur në shpellën Hira (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 06:21 AM PST

Këngëtari Arian Agushi i njohur me emrin Gold AG, shumë herë ka treguar për besimin e tij në fenë islame.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bukuroshja e bronztë (FOTO)

Posted: 13 Jan 2017 06:12 AM PST

Një tjetër ditë në parajsë për Alessandra Ambrosion këtë javë. Supermodelja 35-vjeçarje ka shijuar një ditë sërfi në brigjet e Florianopolis, vendi i preferuar në vendlindjen e saj, Brazil.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një rrëfim ndryshe i gazetarit dhe një dedikim prekës për të birin...Mësoni rreth jetës së Sokol Ballës (Video)

Posted: 13 Jan 2017 06:08 AM PST

Edhe gazetari më i njohur politik në vend ka vendosur të ndajë detaje nga jeta e tij private.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Miss Bumbum bën tatuazh Donald Trumpin nga pas (FOTO)

Posted: 13 Jan 2017 05:57 AM PST

Fituesja e edicionit të fundit të Miss Bumbum në Brazil ka vendosur të ketë fytyrën e Trump të stampuar në trupin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adea Pula në Slloveni, por me kë? (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:54 AM PST

Që kur ishte e vogël kishte filluar të merret me këndim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktori i serialit "O sa mirë" : Gjakova me shumë kinez (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:31 AM PST

Në Gjakovë ka më shumë kinzes sesa serbë. Kështu është shprehur aktori nga seriali "O sa mirë", Edi Kastrati, trnasmeton gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë loje po luan Baby Gee? (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:16 AM PST

Këngëtarja e njohur me hitin e saj "Monster" në bashkëpunim me Gettinjon, duke se është duke luajtur një lojë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Labi reagon për veturën (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:06 AM PST

U diskutua shumë se Labinot Gashi-Labi në këmbim të promovimit të këngëtares Shkurte Gashi, ai ka pranuar një veturë si dhuratë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

S’do ta besoni si dukej Kastro Zizo në ’97... sa i kishin dalë mustaqet! (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:01 AM PST

Klevis Bega, i njohur ndryshe në fushën e artit si Kastro Zizo shpeshherë kthehet në arkivat e veta të fotove me miq, të afërm dhe me kolegë, ripublikimi i të cilave sigurisht që përbën lajm për të gjitha ndjekësit në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blero takon fermerin që këndoi këngën e tij (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 05:00 AM PST

Ditë më parë një fermer nga Drenica i quajtur Ismet Balaj me një zë shumë të veçantë kishte kënduar këngën e Bleros "5 minuta", ku ky i fundit është mahnitur nga zëri i tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq është rritur djali i Vesa Lumës (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 04:43 AM PST

Viti 2016 do mbahet mend si një ndër vitet më të veçantë për çiftin e njohur të skenës sonë Vesa Luma e Big Basta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish-Miss Italia sulmohet nga ish i dashuri, mund ta humbasë shikimin (FOTO)

Posted: 13 Jan 2017 04:36 AM PST

Ish-Miss Italia Gessica Notaro është sulmuar nga ish i dashuri i saj dhe mund të humbasë shikimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka bën Elvana në të premten e datës 13 (Foto)

Posted: 13 Jan 2017 04:32 AM PST

Elvana Gjata vitin e kaluar kishte pauzuar për një kohë të gjatë nga muzika

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :