Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Pse duhet të dilni gjithmonë nga Facebooku nëse shikoni porno?” plus 4 more Express AutoTech

loading...

“Pse duhet të dilni gjithmonë nga Facebooku nëse shikoni porno?” plus 4 more Express AutoTech


Pse duhet të dilni gjithmonë nga Facebooku nëse shikoni porno?

Posted: 08 Jan 2017 02:21 PM PST

Sipas The Sun, duhet të dilni gjithmonë nga Facebooku nëse shikoni porno – për shkak se do të gjurmoheni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nokia prezanton celularin e ri (Video)

Posted: 08 Jan 2017 10:40 AM PST

Në dhjetor, Nokia njoftoi se do t'i rikthehet biznesit të celularëve në vitin 2017 me një celular të ri Android.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 vjet me iPhone, celularin që ndryshoi gjithçka

Posted: 08 Jan 2017 07:22 AM PST

10 vjet më parë Steve Jobs prezantoi iPhone duke thënë "njëherë në një kohë një produkt revolucionar vjen dhe ndryshon çdo gjë".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lansohet smartfoni i pathyeshëm me çmim shumë të lirë [foto/video]

Posted: 08 Jan 2017 03:40 AM PST

Kompania kineze Oukitel, ashtu siç kishte premtuar, ka lansuar smartfonin e saj të ri me dy SIM kartela, C5 Pro.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

HTC gati për t'i zbuluar smartfonët e rinj

Posted: 08 Jan 2017 02:26 AM PST

Kompania e njohur HTC paralajmëron se do të mbajë një ngjarje të veçantë "For U" të caktuar për 12 janar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :