Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ramush Haradinaj reagon për herë të parë pas lirimit nga Gjykata në Francë” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Ramush Haradinaj reagon për herë të parë pas lirimit nga Gjykata në Francë” plus 9 more Lajmi i Fundit


Ramush Haradinaj reagon për herë të parë pas lirimit nga Gjykata në Francë

Posted: 12 Jan 2017 08:23 AM PST

Ne reagimin e tij te pare qe pas lirimit nga gjykata, Ramush Haradinaj falenderon qytetaret qe e kane mbeshtetur. “Të nderuar qytetarë, Gjithë këto ditë dhe nga të gjitha anët e Globit, me zërin dhe me dinjitetin tuaj, më keni bërë të ndihem krenar! Më këni bindur se kurrë nuk është boll të punosh për ...

Nami në autostradën Tiranë-Durrës, “plasën” aksidentet rresht

Posted: 12 Jan 2017 08:19 AM PST

Bëni kujdes nëse udhëtoni me makinë! Sapo njoftohemi për aksidente të shumta në autostradën Tiranë-Durrës si pasojë e rrëshkitjes nga dëbora. Vërtet ky është një fenomen që ndodh rrallë për Tiranën dhe Durrësin por ju lutem bëni kujdes pasi mund ta pësoni rëndë. Deri tani nuk ka ende ndonjë konfirmim për të dëmtuar në njerëz. ...

“Si u largua Selami i kërcënuar nga Gazidede në ’97, rrahëm Olsi Ramën kur u zgjodh Berisha President”

Posted: 12 Jan 2017 08:12 AM PST

Ish-badigardi i Sali Berishës, Izet Haxhia në vijim të dëshmive nga kohët e tmerrshme të vitit 1997, rrëfen mes të tjerash për një vizitë të beftë të Eduart Selamit në shkurt '97 dhe rizgjedhjen e Sali Berishës për herë të dytë president, ndërsa vendi ishte në kaos. Në një intervistë dhënë për gazetën Dita, Haxhia ...

40-vjeçarja që ia mori burrin Bleona Qeretit, Ganiu është i marrosur pas saj

Posted: 12 Jan 2017 08:11 AM PST

Biznesmeni i njohur Gani Bardha nuk është se e ka vuajtur ndarjen nga Bleona Qereti. Ish-bashkëshorti i Bleona Qeretit, Ganiu, duket se po kalon kohë të mirë me këtë femër, duke marrë parasysh edhe kohëzgjatjen e lidhjes, shkruan Indeksonline. Më poshtë mund t'i shihni disa foto të papara deri më tani të femrës që tani ...

Thomas Müller mashtron gazetarët, flet me pasaportë

Posted: 12 Jan 2017 08:03 AM PST

Thomas Müller jeton në Mynih, por dukur sikur ka lindur për të performuar në Hollywood. Ai njihet si lojtari më autentik i Bayern-it dhe jo vetëm se është tipik bavarez dhe i dashuruar nga tifozët tradicionalë, por sepse ka një karakter tërësisht unik. Rasti më i fundit kur ai ka dëshmuar se është humoristi më ...

Ja cfarë bëri Ramush Haradinaj pas lirimit nga burgu në Francë

Posted: 12 Jan 2017 08:00 AM PST

Pas lirimit nga arresti lideri i AAK-së ka dalë të pijë kafe në një kafiteri të qytetit francez Colmar. Fotografinë e Haradinajt duke pirë kafe e ka publikuar në Facebook avokati i Haradinajt Arianit Koci. Që nga dje Koci po qëndron në Colmar në mbështetje të klientit të tij. Haradinaj është liruar me kusht nga ...

Rrëfimi/ “Bëj seks me motrën time, dua të tregoj për lidhjen tonë por kam frikë se…”

Posted: 12 Jan 2017 07:58 AM PST

Para tre vitesh nëna e një 20-vjeçari, e cila ishte divorcuar prej babait të tij, njohu një partner të ri. Edhe ai kishte qenë i martuar më parë dhe kishte një vajzë nga kjo martesë. Por tashme djali dhe vajza kanë nisur një lidhje intime por janë në dilemë nëse duhet ta bëjnë publike apo ...

Emri/ Rrëshqiti në akull, humb jetën 80-vjeçari në Vlorë

Posted: 12 Jan 2017 07:47 AM PST

Një 80-vjeçar vjeçar ka humbur jetën sot në Vlorë, pasi kishte rrëshqitur në oborrin e shtëpisë të mbuluar nga akulli duke pësuar dëmtime në trup. Bëhet e ditur se viktima është shtetasi Tasin Llanaj, i cili ndodhej në spital që prej datës 5 janar, ditë kur edhe kishte rrëshqitur në oborr por nuk ka mundur ...

Lirimi i Haradinajt, Berisha: Vendim gjysmak, Serbia ka mbetur në kohën e Sheshelit

Posted: 12 Jan 2017 07:42 AM PST

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar një status në rrjetin social "Facebook", lidhur me lirimin me kusht të kreut të AAK-së Ramush Haradinaj. Berisha ka thënë se vendimi i marrë ndaj ish-kryeministrit të Kosovës është gjysmak. Statusi i plotë i Sali Berishës: Një vendim gjysmak i autoriteteve gjyqësore te Francës! Të dashur miq, sot një gjykatë ...

Bashkëshortja e Haradinajt: Ramush, duart t’i lidhin, por forcën kurrë

Posted: 12 Jan 2017 07:28 AM PST

Pas vendimit të gjykatës së Colmarit të Francës që Ramush Haradinaj të lirohet me kusht ka reaguar edhe bashkëshortja e tij. Anita Muçaj-Haradinaj përmes një statusi në profilin e saj zyrtar në Facebook, ka ironizuar edhe me mos reagimin e presidentit të Kosovës Hashim Thaci i cili po qëndron në Amerikë si dhe me kryeministrin ...

Related Posts :