Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Reali ofron 77 milionë euro dhe një yll për Dybala (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Reali ofron 77 milionë euro dhe një yll për Dybala (Foto)” plus 39 more Express Sport


​Reali ofron 77 milionë euro dhe një yll për Dybala (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 07:55 AM PST

Real Madrid është gati të bëjë çmendurinë për Paulo Dybalan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Gjyqtari përplaset me lojtarin, e ndëshkon me të kuq (Video)

Posted: 04 Jan 2017 07:40 AM PST

Danilo i Portos është ndëshkuar me karton të kuq, pas një vendimi të çuditshëm të gjyqtarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

'Guardiola dëshiron të bëhet president i Barcelonës'

Posted: 04 Jan 2017 07:20 AM PST

​Fabio Capello ka thënë se Pep Guardiola dëshiron të bëhet president i Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura e diitës (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 07:00 AM PST

​Alexis Sanchez është personazh kryesor i karikaturës së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Bacca vendos për të ardhmen (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 06:50 AM PST

Carlos Bacca nuk do të largohet nga Milani gjatë afatit kalimtar të janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Interit transferohet në Kinë? (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 06:29 AM PST

Dy skuadra kineze i kanë bërë ofertë Inter për mesfushorin argjentinas, Ever Banega

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manaj mes Spanjës dhe Italisë (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:59 AM PST

Rey Manaj gjatë afatit kalimtar të janarit do të bëhet me skuadër të re

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Messin, mbrojtësi anglez shënon golin e vitit (Video)

Posted: 04 Jan 2017 05:45 AM PST

Goli jashtëzakonshëm është realizuar në Southern League Division One South & West (Ligë inferiore angleze)

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vidal në Chelsea? Përgjigjet Ancelotti

Posted: 04 Jan 2017 05:25 AM PST

Carlo Ancelotti, trajneri i Bayern Munichut, ka folur rreth transferimit të mundshëm të Arturo Vidalit te Chelsea

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tottenham – Chelsea, formacionet (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:05 AM PST

Tottenham Hotspur dhe Chelsea do të përballen sonte nga ora 21:00 në kuadër të xhiros së njëzet të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti: Bayern nuk e shet këtë lojtar (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:47 AM PST

Carlo Ancelotti, trajneri i Bayern Munichut, ka folur rreth të ardhmes së Holger Badstuber

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ofertë marramendëse nga Kina për Aubameyangun (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:29 AM PST

Skuadrat kineze ia kanë mësyrë edhe yllit të Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dështakët e Premierligës (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:17 AM PST

Goal.com ka përzgjedhur formacionin e dështakëve nga xhiroja e njëzet e Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nasri zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:07 AM PST

Samir Nasri, mesfushori i Sevillas, ka zgjedhur formacionin më të mirë të të gjitha kohërave

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ajeti vendos për të ardhmen

Posted: 04 Jan 2017 02:59 AM PST

Arlind Ajeti ka vendosur të mbetet në Torino edhe pse trajneri serb, Sinisa Mihajlovic nuk e ka aktivizuar asnjëherë në Serie A deri më tani

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid – Sevilla, formacionet (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 02:45 AM PST

Real Madrid dhe Sevilla do të përballen sonte nga ora 21:15, në Santiago Bernabeu, në kuadër të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sadiku: Jam në bisedime me këtë skuadër

Posted: 04 Jan 2017 02:11 AM PST

Armando Sadiku, sulmuesi i Zurichut, ka konfirmuar se është në kontakte me skuadrën e Luganos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Bundesligës mposht kancerin, i rikthehet fushës (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 01:49 AM PST

Marco Russ, ylli i Eintracht Frankfurtit, i është rikthyer fushës pas një beteje që pati me kancerin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gabigol lë prapa Messin e Ronaldon (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 01:29 AM PST

Gabriel Barbosa, sulmuesi i Interit, ka lënë prapa Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin në vitin 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Liverpool, Sakho befason me klubin e ri (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 12:59 AM PST

Mamadou Sakho mund të transferohet në Galatasaray gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Sneijder në Kinë? (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 12:47 AM PST

Wesley Sneijder, ylli i Galatasarayt, mund të transferohet në Kinë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nga Barcelona transferohet në Turqi (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 12:25 AM PST

Aleix Vidal mund të transferohet në Turqi gjatë afatit kalimtar të janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inter transferon një yll nga Bundesliga (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 12:07 AM PST

Interi është hedhur në aksion për transferimin e mbrojtësit zviceran, Ricardo Rodriguez.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Ronaldo ka muskuj të mirë, por Messi është numër një në botë”

Posted: 03 Jan 2017 11:55 PM PST

Javier Clemente, ish-trajneri i Spanjës, mendon se Lionel Messi është dukshëm lojtari më i mirë në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i javës në Premierligë (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 11:39 PM PST

Goal.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë të xhiros së njëzetë të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Real Madridit transferohet në Kinë? (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 11:35 PM PST

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, pritet të transferohet në Superligën e Kinës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

PAOK injoron Kaçen

Posted: 03 Jan 2017 11:25 PM PST

Ergys Kaçe, mesfushori i Shqipërisë, është lënë jashtë skuadre së PAOK-ut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vetëm Rooney më i mirë se Mata (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 11:10 PM PST

Juan Mata po shkëlqen me fanellën e Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola: Jemi dhjetë vjet pas Manchester Unitedit

Posted: 03 Jan 2017 10:55 PM PST

Pep Guardiola mendon se Manchester City është dhjetë vjet prapa rivalit të qytetit, Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger godet Ozilin

Posted: 03 Jan 2017 10:43 PM PST

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka kritikuar yllin e skuadrës Mesut Ozil pas barazimit me Bournemouthin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Granit Xhaka pas barazimit me Bournemouth (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 02:48 PM PST

Granit Xhaka ka bërë të ditur se barazimi nuk ishte rezultati që "Topçinjtë" kërkuan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sulmuesi italian, më i miri me statistika në top 5 ligat evropiane (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 02:30 PM PST

Federico Bernardeschi po shkëlqen këtë edicion në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu e përshkruan Santos Ronaldon

Posted: 03 Jan 2017 02:20 PM PST

Fernando Santos ka lavdëruar Cristiano Ronaldon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Atletico fiton betejën e parë ndaj Las Palmas (Video)

Posted: 03 Jan 2017 02:05 PM PST

Atletico Madridi ka fituar 2:0 ndaj Las Palmas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bournemouth – Arsenal, ja me çfarë note vlerësohen Xhaka e Mustafi (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 01:58 PM PST

Shkodran Mustafi ishte ndër më të dobëtit për Arsenalin, derisa Xhaka renditet i katërti si më i vlerësuar për "Topçinjtë"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Granit Xhaka shpëtoi Arsenalin (Video)

Posted: 03 Jan 2017 01:47 PM PST

Granit Xhaka, i cili shkaktoi një penallti ndaj Bournemouth, ndihmoi skuadrën që të marrë një pikë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rikthim sensacional i Arsenalit, merr një pikë ndaj Bournemouth (Video)

Posted: 03 Jan 2017 01:39 PM PST

Arsenali ka arritur të marrë një pikë ndaj Bournemouth, duke u rikthyer nga disavantazhi prej 3:0, për të barazuar në 3:3

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arsenali shënon dy gola për pesë minuta (Video)

Posted: 03 Jan 2017 01:20 PM PST

Arsenali ka ngushtuar epërsinë në 3:2 ndaj Bournemouth

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po ndodh me Arsenalin, Bournemouth shënon edhe golin e tretë (Video)

Posted: 03 Jan 2017 01:03 PM PST

Bournemouth ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë supergoli nga Gabigol, ia bën sefte me fanellën e Interit (Video)

Posted: 03 Jan 2017 12:42 PM PST

Gabriel Barbosa ka shënuar golin e parë për Interin, por jo në një ndeshje zyrtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :