Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“S'e ndiejnë të ftohtët: Modelet pozojnë lakuriq në majë të banesave (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“S'e ndiejnë të ftohtët: Modelet pozojnë lakuriq në majë të banesave (Foto)” plus 39 more Express Rozë


S'e ndiejnë të ftohtët: Modelet pozojnë lakuriq në majë të banesave (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 10:19 AM PST

Fotografi japonez, Mar Shirasuna, ka realizuar një mori fotografish mahnitëse të modeleve në majat e ndërtesave më të larta në qytetin e Nju-Jorkut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Robert Aliaj tenton të puthë Eni Koçin, ja si e pëson (Video)

Posted: 08 Jan 2017 09:52 AM PST

Këngëtarja Eni Koçi ka zbuluar momente nga prapaskenat e xhirimit të natës së ndërimit të viteve në emisionin "Xing me Ermalin".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olta Gixhari hap arkivat, nuk do ta besoni si dukej në 2005-ën (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 09:38 AM PST

Aktorja e dashur e shqipëtarëve, kryesisht e meshkujve dhe 'zilia' e shumë femrave, ka treguar me anë të një fotoje se ajo ka qënë gjithmonë një hap me kohën, madje dhe i paraprin asaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blendi Fevziu nuk pyet për rregullat e Veliajt, i komenton 'legjenda' e shqiptarëve (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 09:23 AM PST

Blendi Fevziu ka vendosur të mos i bindet "urdhërit" të kryetarit të boshkisë Erion Veliaj për të shmangur ngjitjen në malin Dajtit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Moderatorja shqiptare vesh fustanin e nusërisë, dikush e 'detyron'... (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 08:57 AM PST

​Ajo është prezantuesja e misionit "Pasdite në Top Channel".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetarja sfidon të ftohtin, i heq të gjitha... (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 08:40 AM PST

​Ndërkohë që temperaturat kanë shkuar nën zero, gazetarja e njohur e ekranit shqiptar ka vendosur t'i shpallë sfidë të hapur të ftohtit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ami dhe Joeli në një foto që vlen më shumë se mijëra fjalë

Posted: 08 Jan 2017 08:23 AM PST

Vetëm para pak ditësh na tregoi një pjesë nga vila e saj ku është zhvendosur me bashkëshortin e saj dhe djalin e vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një dashuri përrallash, Rozana Radi më e lumtur se kurrë (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 08:04 AM PST

Fituesja e "Këngës Magjike" dhe prezantuesja e emisionit "Boom" po përjeton dashuri përrallash.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Katër veprimet e femrave që i shkatërrojnë nervat e partnerit

Posted: 08 Jan 2017 06:26 AM PST

Ekzistojnë disa shprehi të caktuara të femrave dhe mënyra të sjelljeve të cilat meshkujve shumë u pengojnë. Pikërisht me to është marrë portali Your Tango.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush e gëzoi Ema Ukën (FOTO)

Posted: 08 Jan 2017 06:20 AM PST

Dikur modele tani aktore e madje shumë e dashur për publikun shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do donit një fluturim me këtë pilote? (FOTO)

Posted: 08 Jan 2017 05:59 AM PST

E kush nuk do të ëndërronte një xhiro me këtë femër kaq seksi, aq më tepër kur ajo është pilote.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E jashtëzakonshme: Capital T i gjuan fansat me para, shpërndan mbi ta plot 5 mijë euro (Video)

Posted: 08 Jan 2017 05:38 AM PST

Hedhja e parave në concert është kthyer tashmë në një garë midis reperëve shqiptarë. I pari që  e hapi "vallen", ishte Noizy, i cili në një concert në Tiranë, shpërndau më shumë se 1 mijë dollarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

4 vjeçari nga Peja pushton mediat kineze (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 05:33 AM PST

i është vetëm 4-vjeç, por falë aftësisë në modelim dhe stilit të tij, ka marrë famë ndërkombëtare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe një tjetër këngëtare kosovare e përkrah Ramush Haradinajn (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 05:08 AM PST

Arrestimi i liderit të AAK-së Ramush Haradinaj ka shqetësuar një numër të madh të shqiptarëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo femër i humbi nga dora Justin Biber’it (FOTO +16)

Posted: 08 Jan 2017 04:47 AM PST

Me format e saj perfekte dhe bukurinë që e karakterizon, nuk është e vështirë të kuptohet se çfarë e tërhoqi Justin Bieber te Chantel Jeffries.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse pas martese femrave u bie dëshira për të bërë dashuri?

Posted: 08 Jan 2017 04:39 AM PST

Tek disa çifte, pas martese bie dëshira për të bërë dashuri. Arsyet janë nga më të ndryshmet, që nga lodhja, stresi, rutina, etj. Por aty ku ka dëshirë, ka edhe zgjidhje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfehet Gylseren: Më duhet një mashkull

Posted: 08 Jan 2017 03:46 AM PST

Nurgul Yesuiçay është aktorja e cila rrëmbeu vëmendjen e publikut shqiptar me interpretimin e saj në serialin 'Fate të Kryqëzuara' si Gulseren.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

2017-ta rikthen ‘Ezelin’ në ekran, aktori me një projekt të ri

Posted: 08 Jan 2017 03:37 AM PST

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu po bëhet gati për një projekt të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni pak borën, shkrihuni pas kësaj bukuroshe (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 03:14 AM PST

Mënyra më e mirë për ta harruar paksa borën dhe tollovitë e shkaktuara sot kudo në vend mbase është aktorja dhe këngëtarja e njohur, Bella Thorne.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si reagon Blero kur dëgjon fermerin duke kënduar këngën e tij (Video)

Posted: 08 Jan 2017 02:59 AM PST

Talenti i tij në këndim ka habitur të gjithë ata që e kanë dëgjuar zërin e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cozman gjithmonë i ka dashur më shumë se Tunën këto dy femra (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 02:47 AM PST

Reperi Cozman u imponua shumë në publik gjatë kohës që u lidh me këngëtaren Altuna Sejdiu – Tuna. Lidhja e tij e dashurisë me Tunën i dha një impakt të fuqishëm karrierës së reperit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ceremonia e betimit, ja lista e muzikantëve që refuzuan ftesën e Donald Trump

Posted: 08 Jan 2017 02:36 AM PST

Përgjigjia negative që ka marrë nga Andrea Bocelli dhe nga Volo, dhe nga të gjithë artistët e tjerë që kanë refuzuar ftesën, për natën e galasë më 20 janar. Dhjetë javë pasi çuditi amerikën dhe gjithë botën me fitoren e tij, në zgjedhjet Amerikane, Donald Trump më 20 janar, do të betohet si president i 45-të i Shtëtëve të Bashkuara të Amerikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Imogen zhvishet për t’ua mbyllur gojën kritikëve (FOTO +16)

Posted: 08 Jan 2017 02:19 AM PST

Pas shumë komenteve negative për trupin e saj, modelja australiane Imogen Anthony është zhveshur plotësisht për të heshtur kritikët e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

12 gjëra më të tmerrshme se sa tradhëtia që çojnë drejt një ndarje

Posted: 08 Jan 2017 02:00 AM PST

Disa nga gjërat më të këqija që çojnë në një ndarje (që nuk janë mashtrime) fillojnë nga më të voglat dhe të padallueshmet, dhe kjo është ajo që i bën ato aq të rrezikshme. 1. Gënjeni dhe fshihni gjëra nga partneri juaj. Edhe nëse e bëni atë nga dashuria për të mbrojtur ndjenjat e tij, […]

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

  E tmerrshme: Kallashi ia “pret” gishtin një mashkulli dhe e poston në Snapchat (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:59 AM PST

Foto që kallashi i poston në Snapchat kanë kaluar çdo kufi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luana Vjollca shtatëzënë? (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:57 AM PST

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale ,ajo kohëve të fundit ka shtuar shumë peshë e si duket kjo gjë po i pelqen këngëtares/moderatores shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Irma Xhema po punon në klub nate (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:55 AM PST

Të gjithë e njohin gazetaren dhe prezantuesen e "Klan Kosovës", Irma Xhema, që fillimisht punoj si gazetare e më pas u angazhua në emisionin "Wazzup", që u bë tejet i ndjekur, edhe për shkak të origjinalitetit të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vidhet Linda Morina (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:51 AM PST

Mbrëmë para mesnatës u bë e ditur se profili i saj në Facebook është hakuar nga një person i pazbuluar, shkruan revista Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hey femra! I dashuri ju do vetëm për marrëdhënie nëse vini re këto 8 gjëra te ai

Posted: 08 Jan 2017 01:00 AM PST

Për të çuar para një lidhje në çif sigurisht që nuk është e lehtë, duhet dashuri dhe shumë përkushtim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A dëshironi ta shihni se si është dukur Adea Pula pa operacione plastike (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:44 AM PST

Adea Pula zbulohet se i është bashkuar këngëtareve të tjera të estradës shqiptare.Duke vendosur të bëjë ndëhyrje kirurgjike. Kjo foto dëshmonë se bukuroshja ka fryrë buzët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me shqiptaren që po “tërbon” Instagramin (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:19 AM PST

Fotomodelja e njohur shqiptare në SHBA dhe Kanada, Hafie Mira, vazhdon të tregojë asetet e saj në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe ky këngëtar e shan Francën me nënë për Ramushin (Video)

Posted: 08 Jan 2017 12:12 AM PST

Gazmend Rama, është këngëtari i cili ka 'kallur' atmosferën ku ka kënduar për Ramush Haradinajn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noga harron Kristetën, ja në krahët e kujt ka gjetur ngushëllim (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:07 AM PST

Vitin e shkuar historia e tij me Kristela Gjokën bëri bujë në media.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotografitë e Angelina Jolie 100% nudo, ndalohen rreptësisht për personat nën 18 vjeç!

Posted: 07 Jan 2017 11:13 PM PST

Angelina Jolie aktorja e cila gëzon famë botërore është edhe kjo që do të shihni në fotografitë më poshtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E mbani mend Manuelin nga seriali ‘Rebelët’? E pabesueshme sa ka ndryshuar! (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 11:04 PM PST

Seriali "Rebelët" në periudhën kur është transmetuar ka qenë një ndër serialet më të shikuara.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

VIP'at që nxorën organin gjenital, në mesin e tyre edhe Rita Ora (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 10:31 PM PST

Shumë yje e kanë bërë. Për shkak se duhet të ekspozojnë sa më shumë mish, e teprojnë dhe tregojnë më shumë se ç'duhet. Ky është një koleksion që tregon yjet që kanë ekspozuar mbathjet në publik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barbi nga Kazakistani, femra që po ‘çmend’ myslimanët (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 10:28 PM PST

Dinara Rakhimbaeva është 21-vjeç dhe njihet si Barbi i Kazakistanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo deklaratë e Kallashit do t'ju shokojë

Posted: 07 Jan 2017 10:24 PM PST

Valltarja më e njohur e Kosovës, Kallashi, vazhdon 'traditën' e saj duke postuar vazhdimisht lloj lloj gjërash në profilin e saj në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Drita Stubllën e tradhton Snapchat, publikon foto me djalin e presidentit Thaçi?

Posted: 07 Jan 2017 10:17 PM PST

Djali i presidentit Hashim Thaçit, Endriti dhe Drita Stublla, motra e kreatores së njohur Lia, kanë qenë kryetema e mediave rozë këtë javë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi publikon këngën nga arratia, jep mesazhin e fortë (Video)

Posted: 07 Jan 2017 02:16 PM PST

Edhe pse i shpallur në kërkim reperi Stresi ka gjetur mundësinë për të publikuar këngën e tij më të re me titull "Mos u dorëzo".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :