Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Shoferit në Tiranë i vjedhin makinën, por mesazhi që ka ai për hajdutët është i çuditshëm” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Shoferit në Tiranë i vjedhin makinën, por mesazhi që ka ai për hajdutët është i çuditshëm” plus 9 more Lajmi i Fundit


Shoferit në Tiranë i vjedhin makinën, por mesazhi që ka ai për hajdutët është i çuditshëm

Posted: 11 Jan 2017 07:55 AM PST

Zakonisht kur na humbet diçka apo edhe kur na vjedhin, nevrikosemi dhe nuk mbajmë përgjegjësi për veprimet tona. Por, shoferi që ka dërguar pranë “JOQ” një vjedhje që ka ndodhur në makinën e tij ka një kërkesë të veçantë. Ai nuk i mallkon hajdutët, as nuk i shan, por përkundrazi i falenderon dhe madje është ...

Anxhela Peristeri sulmon Rudinën pasi e injoroi në emision live: Më doje të mirën, por…

Posted: 11 Jan 2017 07:49 AM PST

Një incident "hot" i ka ndodhur Anxhela Peristerit dy ditë më parë teksa ka qenë e ftuara e Rudina Magjistarit. Këngëtarja është shfaqur në studio me një dekolte më të theksuar se ç'jemi mësuar ta shikojmë. Megjithatë, e kontaktuar nga "Vip Pages", ajo ka theksuar se shfaqja ekstravagante në fakt ka qenë një incident nga ...

Iva Aliko siç nuk e keni parë, e pa lyer, e vogël e pa forma shpërthyese

Posted: 11 Jan 2017 07:43 AM PST

Të gjithë e kemi njohur, dashur apo urryer, vetëm falë formave të saj bombastike, vitheve, gjoksit, belit, shalëve dhe buzëve të ekzagjeruara, për të cilat të tërë thonë se i ka të bëra, por që vetë Iva Aliko nuk e ka pranuar asnjëherë. E keni menduar se si mund të ngjajë kjo seks-bombë nëse do ...

“Bëhu prostitutë”, i riu rreh vajzën në Tiranë tenton ta fusë në taksi, por…

Posted: 11 Jan 2017 07:40 AM PST

Jonader Bami 25 vjeç është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 1 vit burg nën akuzën e përndjekjes ndaj një të reje në Tiranë. Ai duke shfrytëzuar të kaluarën e vajzës e kërcënonte këtë të fundit që të bëhej prostitute sepse paratë që do të fitonin do t'i shpërndanin bashkë dhe se do ta mbronte ...

Edhe dy viktima nga moti i keq në Durrës e Pogradec

Posted: 11 Jan 2017 07:37 AM PST

Moti i keq shkaktoi sot edhe dy viktima te tjera. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur nga shkaqe natyrale. Ngjarja është regjistruar në lagjen numër 4 të qytetit, ku Anastas Shuka, i cili jetonte i vetëm është gjetur i pajetë ...

Vidhet ora e Cristiano Ronaldos në ceremoninë e FIFA-s

Posted: 11 Jan 2017 06:58 AM PST

Një vjedhjeje i ka paraprirë ceremonisë së çmimeve "The Best", që FIFA akordoi për disa personalitete të futbollit. Dhuratat e përgatitura për 6 fituesit u vodhën në "Kameha Grand Hotel" të Zyrihut, aty ku u mbajt eventi. Zyrtarët e FIFA-s kanë konstatuar mungesën e orëve pak para se të niste ceremonia. Organizmi që drejton futbollin ...

Poposki apel Ramës dhe Thaçit: Mos ndërhyni në punët e Maqedonisë!

Posted: 11 Jan 2017 06:53 AM PST

Platforma e përbashkët e partive shqiptare në Maqedoni me siguri do jetë pengesa kryesore për bisedimet në formimin e qeverisë së re. Fakti se në përpunimin e saj ka dorë kryeminstri Edi Rama dhe kryetari i Kosovës, Hashim Thaci për shumë analiste dhe njohës të rrethanave kjo duket si involvim në punët e brendshme të ...

Rusia ka të dhëna kompromentuese për Donald Trump? FBI nis hetimet

Posted: 11 Jan 2017 06:50 AM PST

Mediat në Shtetet e Bashkuara kanë raportuar mbrëmë se agjencia FBI, po zhvillon hetime për vlefshmërinë e pretendimeve se operativistët rusë kanë informacione kompromituese personale dhe financiare, për presidentin e zgjedhur amerikan, Donald Trump. Këto akuza ishin pjesë dyfaqëshe e bashkangjitur në raportin për ndërhyrjet ruse në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016, dhe një shtesë ...

Ndryshim i ri në rregullat e pajisjes me patenta

Posted: 11 Jan 2017 06:46 AM PST

Rregullat e reja për lejet e drejtimit pritet të shtojnë sigurinë në rrugë. Për këtë arsye është vendosur edhe dhënia e patentës AM që ul moshën e marrjes së një leje drejtimi në 16 vjeç dhe ndalon qarkullimin pa patentë për mjetet me dy dhe tre rrota si dhe ato me cilindratë deri në 50 ...

Jennifer Lopez i dhuron kushërirës…Cristiano Ronaldon

Posted: 11 Jan 2017 06:38 AM PST

Këngëtarja portorikane Jennifer Lopez ndodhej në Portugali me kushërirën e saj, Tina Rios. Kjo e fundit festonte ditëlindjen e saj dhe JLo, duke e ditur që ajo është një fanse e çmendur e Cristiano Ronaldos, i dhuron për ditëlindje një përqafim nga asi portugez. E gjithë dhurata e ndodhur në një lokal nate në Portugali ...

Related Posts :