Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Si të pastroni xhamin e ngrirë të veturës” plus 15 more Express AutoTech

loading...

“Si të pastroni xhamin e ngrirë të veturës” plus 15 more Express AutoTech


Si të pastroni xhamin e ngrirë të veturës

Posted: 10 Jan 2017 01:43 PM PST

Në këto mëngjese të ftohta nuk ka gjë më të sikletshme se mëngjesi, teksa përpiqesh të shkrish akullin në xhamat e makinës kur je me nxitim për në punë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantohet VW Tiguan i ri - me shtatë ndenjëse (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 01:25 PM PST

Volkswagen ka zbuluar Tiguan Allspace SUV e ri me shtatë ulëse në panairin e veturave në Detroit të SHBA, ndërsa pritet që të debutojë për Evropë në panairin e veturave në Gjenevë që mbahet në mars.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

'Toyota Motor' do të investojë 10 miliardë dollarë në SHBA

Posted: 10 Jan 2017 10:21 AM PST

Korporata automobilistike më e madhe japoneze "Toyota Motor" do të investojë 10 miliardë dollarë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, deklaroi presidenti i kompanisë, Akio Toyoda disa ditë pasi presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump kritikoi hapjen e një fabrike të re të Toyotës në Meksikë, njoftuan sot media japoneze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamborghini me shitje rekorde më 2016

Posted: 10 Jan 2017 09:59 AM PST

Gjiganti i automobilave Lamborghini ka njoftuar se në vitin 2016 ka pasur shitje rekorde.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kina nuk dëshiron të lejojë Pokemon Go më në territorin e saj për shkaqe sigurie të lojtarëve

Posted: 10 Jan 2017 09:34 AM PST

Nintendo me lojën e saj për smartfonë, Pokemon Go ka bërë bujë të madhe në të gjithë botën, por Kina nuk dëshiron që ta lejojë atë në vendin e saj, pasi ky shtet e ka ndaluar atë deri kur rreziqet potenciale të eliminohen

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sa vdiq Yahoo dhe çka është Altaba?

Posted: 10 Jan 2017 08:17 AM PST

Për Yahoo dihet se praktikisht ka vdekur që moti, dhe tani emri i tij shkon në histori.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi zbulon modelin më luksoz të të gjitha kohërave [Foto/Video]

Posted: 10 Jan 2017 07:15 AM PST

Kompania prestigjioze gjermane Audi në panairin e veturave në Detroit ka prezantuar konceptin e saj më të ri të shumëpritur, Q8.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është risia e fundit në Facebook

Posted: 10 Jan 2017 07:05 AM PST

"Facebook", së shpejti do nisë të shfaqë reklama në mes të videove që postohen në rrjetin social më popullor sot në internet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk funksiononte ngrohja ne veturë, ja çfarë bëri ky person [VIDEO]

Posted: 10 Jan 2017 06:28 AM PST

Kjo është një metodë e rrezikshme për të ngrohur veturën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook do të aktivizojë një ndryshim të ri që nuk do t’u pëlqejë përdoruesve

Posted: 10 Jan 2017 06:01 AM PST

Kompania Facebook ka në plan realizimin e të ardhura shtesë me futjen e reklamave në video përmbajtje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yahoo! ndërron emër

Posted: 10 Jan 2017 04:48 AM PST

Yahoo! ndryshon emër, dhe revolucionarizohet me daljen nga skena të administratores së deleguar Marissa Mayer dhe bashkëthemeluesit David Filo, teksa pritet finalizimi i tratativave me Verizon Communications.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Top 10 sajtet Torrente për 2017-ën

Posted: 10 Jan 2017 04:31 AM PST

Cilat sajtet Torrent janë më të popullarizuar këtë vit? Padyshim se The Pirate Bay është përsëri i pari në listë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Garë e çmendur në borë, përfundimi është tragjik (Video)

Posted: 10 Jan 2017 04:16 AM PST

Dy makina luksoze, një Range Rover dhe një Audi, kanë bërë një garë shpejtësie në një rrugë të mbuluar me dëborë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nissan zbulon vizionin për Sedanin e saj të së ardhmes [Foto/Video]

Posted: 10 Jan 2017 03:27 AM PST

Së bashku me modelin Qashqai për tregun amerikan, i cili njihet si Rogue Sport, kompania e njohur japoneze Nissan në panairin e veturave në Detroit ka prezantuar vizionin për Sedanin e saj të së ardhmes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo pajisje ju mundëson puthjen në distancë përmes internetit [FOTO / VIDEO]

Posted: 10 Jan 2017 02:51 AM PST

Kissenger, pajisja e parë e cila mundëson puthjen në distancë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në NAIAS prezantohet koncepti i Audi Q8 [FOTO]

Posted: 10 Jan 2017 01:24 AM PST

Dinamik, efiçient dhe shumë i rehatshëm, ky është përshkrimi për konceptin më të ri nga Audi i cili u prezantua në panairin e automobilizmit 2017 North American International Auto Show (NAIAS).

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :