Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Sipas shkencëtarëve, këto janë gjërat që nuk i dini për alienët” plus 10 more Mistere

loading...

“Sipas shkencëtarëve, këto janë gjërat që nuk i dini për alienët” plus 10 more Mistere


Sipas shkencëtarëve, këto janë gjërat që nuk i dini për alienët

Posted: 03 Jan 2017 07:51 AM PST

Përveç atyre që kemi dëgjuar mbi alienët nëpër filmat Hollivudit, shumë gjëra rreth tyre janë krejt ndryshe. Profili i jashtëtokësorëve mund të mos jetë ajo që prisni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pasi festojnë Vitin e Ri, e dashura i vë flakën shtëpisë dhe e djeg të gjallë të dashurin (FOTO)

Posted: 03 Jan 2017 07:40 AM PST

Dy të rinj të dashuruar vendosën ta kalojnë bashkë Vitin e Ri, por ajo çfarë ndodhi më pas u kthye në tragjedi për familjet e secilit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kuy Kluks Klan, klani më jetëgjatë dhe misterioz në botë (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 06:56 AM PST

Këto foto tregojnë jetën e një prej klaneve më jetëgjatë dhe misterioz ën botë: Kuy Kluks Klan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë ishin njerëzit-ujqër, vampirët dhe shtrigat?

Posted: 03 Jan 2017 03:56 AM PST

Njerëz-ujq, me forcë të jashtëzakonshme, të vdekur që ecnin, gra në gjendje të fluturonin. Çfarë ishin në të vërtetë vampirët, likantropët dhe shtrigat?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Parashikimi i errtë i Nostradamusit për vitin 2017

Posted: 03 Jan 2017 03:40 AM PST

Botën në vitin 2017 e pret ngritja e Antikrishtit, fillimi i Luftës së tretë Botërore dhe ndoshta edhe atentati ndaj kryetarit të SHBA-së Donald Trump, pohojnë interpretues të parashikuesit Michel de Notre Dame ose Nostradamusit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamje mahnitëse të Venerës përkrah Hënës [Foto]

Posted: 03 Jan 2017 03:13 AM PST

Pamje të bukura ka sjellë mbrëmë Venera, e cila shkëlqente përkrah Hënës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shprehjet filozofike që sot sundojnë botën

Posted: 03 Jan 2017 02:20 AM PST

Këto thënie të vjetra filozofike, sot sundojnë botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vendi që të gjithë duan ta vizitojnë në 2017-n (FOTO)

Posted: 03 Jan 2017 01:32 AM PST

Viti 2016 ishte viti i Islandës, ndërsa viti 2015 i Tajlandës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Teoria e shkencëtarit: 2017-a, viti kur do të marrë fund gjithçka!

Posted: 03 Jan 2017 01:12 AM PST

Një kërkues shkencor i hapësirës pretendon se viti 2017 do të jetë viti kur bota do të shkatërrohet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme çka ka ndodhur më 3 janar

Posted: 02 Jan 2017 10:46 PM PST

Joan d'Ark i dorëzohet peshkopit Pierre Cauchon. Gabimi i saj ishte pohimi se kishte marrë frymëzimin hyjnor dhe udhëhoqi ushtrinë franceze në disa fitore të rëndësishme kundër Anglisë gjatë "Luftës së 100 viteve". 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ç'do t'i ndodhë qiellit këtë javë

Posted: 02 Jan 2017 10:28 PM PST

Nëse humbët fishekzjarrët e Vitit të Ri nuk ka arsye të mërziteni. Nëna Natyrë do t'ju japë këtë javë një tjetër mundësi për të nisur 2017-n me një spektakël qiellor falë shiut të meteorëve, i njohur ndryshe si kuadrantida.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :