Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Tara ia ndalon këtë veprim Bleros, madje ia shkruan (FOTO)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Tara ia ndalon këtë veprim Bleros, madje ia shkruan (FOTO)” plus 39 more Express Rozë


Tara ia ndalon këtë veprim Bleros, madje ia shkruan (FOTO)

Posted: 07 Jan 2017 09:07 AM PST

Kushdo që ndjek në rrjete sociale Bleron, vëren se në postimet e shpeshta ku shfaq Tarën, kjo e fundit shpesh nuk pëlqen të ekspozohet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë po e 'shnuk' Yllka Kuqi (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 08:58 AM PST

Yllka kohëve të fundit është aktive tej mase në Instagram me gjithë ato obligime që ka rreth muzikës, shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto gjëra meshkujt i çmendin: Tri dëshira në seks të cilat patjetër duhet t’ua plotësoni

Posted: 07 Jan 2017 08:35 AM PST

Nuk janë qenie të komplikuara, përkundrazi janë shumë të thjeshtë andaj lehtë i kuptoni dëshirat e tyre në seks. Ai më së shumti çmendet për…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sasa gati për betejën e radhës me sëmundjen e rrallë (FOTO/VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 08:07 AM PST

U bë e njohur gjatë pjesëmarrjes së saj në reality shoun 'Shpija e Kosovës', e që nga atëherë Sasa Hoda u bë e dashur për publikun shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si vallëzon Adrian Gaxha në studion e Express Rozë (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 07:51 AM PST

Adrian Gaxhen jemi mësuar ta shohim duke vallëzuar nëpër videoklipe të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish i dashuri i Dhurata Dorës, në krahët e një tjetër femre (FOTO)

Posted: 07 Jan 2017 07:34 AM PST

Duket se Masar Shehu, ish i dashuri i Dhurata Dorës e ka harruar dashurinë e këngëtares dhe tashmë shihet në krahët e një tjetër femre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si sillen femrat kur duan të bëjnë seks…

Posted: 07 Jan 2017 07:31 AM PST

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t'i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 gjëra që nuk i dini për të pasmet

Posted: 07 Jan 2017 07:26 AM PST

Shumë meshkuj i pëlqejnë të pasmet por nuk dinë gjithçka rreth tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Reçipetat nuk ekzistojnë për mua", thotë femra më seksi në Instagram (FOTO +16)

Posted: 07 Jan 2017 07:21 AM PST

Ajo është ndoshta femra më seksi në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë do t’i bënte Linda Morina të dashurit nëse ai e tradhton (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 07:16 AM PST

Linda Morina, është çdo ditë pjesë e mediave rozë, pasi që ajo publikon video të pazakonshme në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Fejzullahu një hap para Cristiano Ronaldos, ja pse (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 07:05 AM PST

Ermal Fejzullahu, është njëri ndër këngëtarët më të mirë shqiptar, e ndërkaq Cristiano Ronaldo ëshhtë futbollisti më i mirë botëror.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë ka ndodhur me miqësinë e Dua Lipës dhe Era Istrefit? (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 07:03 AM PST

Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura, e cila po e zhvillon karrierën e saj edhe ndërkombëtarisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush ia mbulon Shpat Kasapit (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 06:57 AM PST

Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarë shkupjan  i cili më së shumti përfolët nga mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Media e "shpalli" të fejuar, reagon Noizy (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 06:55 AM PST

​Sot ka qarkulluar lajmi se reperi i njohur Noizy është fejuar me një vajzë shqiptare që jeton në Francë. Ky lajm ka habitur të gjithë, por më shumë është suprizuar ai.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Suada Sherifi me një makinë si të Cristiano Ronaldos (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 06:44 AM PST

Miss Albania 2005 ka surprizuar me një super makinë që ka postuar në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manjola Nallbani në super formë, zbulon 'vendin e zemrës' (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 06:24 AM PST

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani nuk zhgënjen asnjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Historia e lidhjeve të dështuara të Tunës (Video)

Posted: 07 Jan 2017 06:14 AM PST

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, përveç muzikës është përfolur edhe për jetën e saj private, pasi ajo njihet për disa lidhje me meshkuj të njohur shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni momentin kur Kaltrina Lulaj shpërthen në lot për ish-të dashurin që ia vranë (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 06:05 AM PST

Kaltrina Lulaj është njëra ndër femra më seksi në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktori i "Portokallisë" ka vendosur të kursejë, ja çfarë bën për t'u ngrohur (Video)

Posted: 07 Jan 2017 06:04 AM PST

Në ditët e ftohta të dimrit kondicioneri dhe soba e drurit janë miqtë më të mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktorin e njohur e rruajnë në studion e emisionit (FOTO)

Posted: 07 Jan 2017 06:01 AM PST

Mel Gibson, pavarësisht moshës së tij 61 vjeçare, ka ndjekur trendin e fundit duke mbajtur mjekër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mariza Ikonomi në 'aksion' (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 05:43 AM PST

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka vendosur të mos lejojë askënd ta pengojë në punën e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish Miss Shqipëria rrëfehet për jetën intime: “Partizane e seksit të shfrenuar” (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 05:25 AM PST

Për "Miss Albania 2007", të jesh person publik duhet të kesh diçka të rëndësishme për të rrëfyer; sekretet e vajzës që s'mund të jetë thjesht Miss.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vesa Luma bën realitet dëshirën e Big Bastës (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 05:18 AM PST

Ata janë një nga çiftet e reja të skenës shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është vallëzimi më provokativ i Kallashit (VIDEO+18)

Posted: 07 Jan 2017 05:15 AM PST

Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi, është njëra ndër femrat më seksi, e cila është e pranishme çdo ditë në mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetarja shqiptare surprizon bashkëshortin, ja çfarë organizon për ditëlindjen e tij (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 05:05 AM PST

Ajo është një nga gazetaret më të guzimshme dhe më pa komplekse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja qe sa vite nuk janë takuar Ledri dhe Visari (Video)

Posted: 07 Jan 2017 05:00 AM PST

Ledri Vula, është njëri ndër reperët më të dashur shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jul Deda nga vendi më i bukur në planet: “Turp i madh...” (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 04:49 AM PST

Aktori Jul Deda, njëkohësisht dhe anëtar i partisë Demokratie ka gjetur mikëpritjen në një nga vendet më të bukura.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shyhrete Behluli tregon se ku i dërguan paratë që i hodhën në dasmën e djalit (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 04:45 AM PST

Shyhrete Behluli, muaj më parë ka martuar djalin e saj Kushtrimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Foto e Devis Mukës me "princeshën" e tij të ngroh zemrën

Posted: 07 Jan 2017 04:34 AM PST

Aktori dhe moderatori i emisionit " Fiks Fare" Deviz Muka ka postuar një foto me vajzën e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Serbja seksi që u konvertua në islam dëshiron që të martohet me një shqiptar (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 04:30 AM PST

Serbja Dunja Ilic, e cila u konvertua në islam muaj më parë, dëshiron që të martohet me një shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gold Ag e këndon këngën e rivalit të tij (Video)

Posted: 07 Jan 2017 04:15 AM PST

Gold AG, është njëri ndër reperët më të dashurin për publikun shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pushimet dimërore të Elias dhe Princ Lekës (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 04:10 AM PST

​Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë nisur para disa ditësh pushimet e para dimërore si çift i martuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tea në krahët e një tjetër ish- banori të Big Brother (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 04:01 AM PST

Tea ka qenë e dashura e Veselit, fituesit të "Big Brodher 8", por mesa duket ajo ka zgjedhur të lerë pas historinë e vjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adrian Gaxha komenton veshjen e Encës, ja çfarë thotë për të (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 04:00 AM PST

Adrian Gaxha, është njëri ndër këngëtarët shkupjan i cili më së shumti komentohet nga mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni çfarë i mëson vajzës dietologia Blerina Bombaj (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 03:49 AM PST

Ajo ka treguar gjithmonë se i do produktet origjinale dhe kujdeset që në familjen e saj të ketë gjithmonë të tilla.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prirja për tradhti: A i keni ditur këto fakte?

Posted: 07 Jan 2017 03:48 AM PST

Mbase keni pritur që do të flasim për meshkujt si p.sh. George Clooney dhe për femrat si Kim Kardashian, mirëpo edhe kur është fjala për tradhtinë, rezultatet janë më shumë se befasuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si e këndon Kida këngën e Ermal Fejzullahut (VIDEO)

Posted: 07 Jan 2017 03:45 AM PST

Kida është njëra ndër këngëtarët më aktive të skenës, duke sjellë shumë projekte të ndryshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja në krahët e kujt feston zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 03:31 AM PST

Jona Dervishi, është zëdhënësja sipmatike e Federatës Shqiptare të Futbollit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marku tregon se kur e ka puthur për herë të parë Nora Muqajn (Video)

Posted: 07 Jan 2017 03:30 AM PST

Mark Marku dhe Nora Muqaj, muaj më parë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.    

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmendin rrjetin vajzat e aktorit të njohur (FOTO)

Posted: 07 Jan 2017 03:17 AM PST

Ai është një legjendë e ekranit por kohët e fundit vëmendja është përqendruar te vajzat e tij bukuroshe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :