Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Trendi i ri morbid në internet: Fëmijët thyejnë gishtat! (Foto, +16)” plus 1 more Telegrafi Dështime

loading...

“Trendi i ri morbid në internet: Fëmijët thyejnë gishtat! (Foto, +16)” plus 1 more Telegrafi Dështime


Trendi i ri morbid në internet: Fëmijët thyejnë gishtat! (Foto, +16)

Posted: 07 Jan 2017 10:15 AM PST

Gjeneratat e reja, po vijnë çdo herë e më shumë me ide të reja bizare.

Gjithçka nisi me një "cicërimë" në Twitter. Pasojë e saj janë fotot që do t'i shihni më poshtë, e që nuk duan shumë komente, transmeton Telegrafi. Aty shihet trendi i shkaktimit të lëndimeve: thyerjes së gishtave. /Telegrafi/

The post Trendi i ri morbid në internet: Fëmijët thyejnë gishtat! (Foto, +16) appeared first on Telegrafi.

Gjyshja ktheu nipin në spital, i dukej i shëmtuar dhe mendonte se ia kanë ndërruar (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 04:33 AM PST

Në Santa Marta të Kolumbisë, një grua e paemëruar ka shkuar në spital me nipin e porsalindur dhe ka kërkuar ta kthejë prapa.

Gruaja e moshuar dhe vajza saj, kanë pretenduar se fëmijën ia kanë ndërruar, meqë familja tyre janë të bukur derisa ai ishte i shëmtuar, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, zyrtarët kanë thënë se në ditën që ka lindur, ka qenë i vetmi djalë në atë repart dhe se nuk ka pasur mundësi të jetë shkaktuar ky gabim.

Megjithëse fëmija ishte i shëndoshë, gjyshes i dukej i shëmtuar

"Nuk pranonte se ishte nipi saj dhe dëshironte që së bashku me të bijën, ta merrnin fëmijën që iu përket atyre, duke na akuzuar se kemi bërë ndonjë këmbim", ka thënë mjekja kujdestare.

Sipas tyre, gjyshes i është bërë një kontroll psikik dhe i janë dhënë disa qetësues, derisa të merr veten nga kjo krizë nervore.

Në anën tjetër, djaloshi ka gjendje të mirë shëndetësorë dhe nuk dihet pse u konsiderua si i shëmtuar. /Telegrafi/

The post Gjyshja ktheu nipin në spital, i dukej i shëmtuar dhe mendonte se ia kanë ndërruar (Foto) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :