Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Vjen një provokim seksi nga Vildanja (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Vjen një provokim seksi nga Vildanja (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Vjen një provokim seksi nga Vildanja (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 09:46 AM PST

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Vildane Zeneli shquhet për pozat e saj provokative.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca lajmëron se do të flitet sërish për të (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 09:41 AM PST

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë të ditur për ndjekësit e saj në rrjete sociale se në datën 20 janar do të publikojë klipin e saj më të fundit "Love On My Body".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lori Hoxha 'nuk i ndahet' nostalgjisë, shikoni cfarë bënte në vitin 2002 (Video)

Posted: 12 Jan 2017 09:16 AM PST

Këto kohë fashionistja Lori Hoxha duket se është bërë mjaft nostalgjike sa i përket fëmijërisë së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dua Lipa nuk ndalet, nominohet edhe për dy çmime ndërkombëtare (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 09:00 AM PST

Dua Lipa nuk ka të ndalur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi “në kamion” për në Angli (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 08:54 AM PST

Prej një jave reperi Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj ndodhet në arrati për shkak se kërkohet nga policia e Tiranës pasi ka qëlluar me armë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa është rritur djali i këngëtarit Lumi B (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 08:50 AM PST

Hip-hop artisti Lumi B si duket edhe djalin e tij do ta bëjë të shkojë hapave të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Selena ‘shkund’ rrjetin (FOTO)

Posted: 12 Jan 2017 08:50 AM PST

Brenda pak orëve, Selena Gomez ja ka dalë mbanë që të shndërrohet në të famshmen më të përfolur në mediat rozë ndërkombëtare.Fillimisht, këngëtarja 24-vjeçare habiti të gjithë kur u fotografua në krah të këngëtarit The Weeknd, ish i dashuri i mikeshës së saj, Bella Hadid.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqiptarja e “pa cipë” e nudove, njihuni me vajzën nga Elbasani që thyen tabutë

Posted: 12 Jan 2017 08:46 AM PST

Ajo ishte një vajzë me tipare të errëta mesdhetare që reflektonte pafajësi. U lind dhe u rrit në Elbasan deri në gjimnaz, por pas emigrimit në SHBA, nuk ka mbetur më thuajse asgjë nga Alma Saraçi. Edhe mbiemrin e ka ndryshuar, tashmë ajo është Alma S. Grey, një aktore dhe skenariste që po bën karrierë në SHBA, dhe ia ka dalë mbanë që të tërheqë vëmendjen duke u aktivizuar në shumë role.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 08:42 AM PST

Aktorja Adriana Matoshi ka shpërthyer me karakterin e saj të Sasa's në serialin "O sa mirë"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Evi Reçi reportazh në Shqipëri për gazetën e njohur italiane (Video)

Posted: 12 Jan 2017 08:29 AM PST

Tashmë prej disa kohësh këngëtarja shqiptare Evi Recci ka nisur profesionin e gazetares në gazetën e njohur La Repubblica në Firenze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbretëresha e revistës "Fabulos" (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 08:29 AM PST

Revista britanike "Fabulos", ka vendosur në ballinën e saj këngëtaren me prejardhje shqiptare Bebe Rexha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi, plot grushtin me “lejla” (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 08:28 AM PST

Reperi Stresi, i cili është në kërkim të Policisë Shqiptare për shkak të armëmbajtjeve pa leje, ka treguar sa është i pasur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shprehi të njerëzve të lumtur

Posted: 12 Jan 2017 08:00 AM PST

Ka shumë gjëra të cilat njerëzit mund t'i praktikojnë në përditshmëri për të qenë më të lumtur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush po i dhuron lule Era Istrefit? (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 07:55 AM PST

Era Istrefi kënëgtarja e njohur e cila që nga dje ka mbetur e shtrirë për shkak të këmbës, sot ka pranuar një dhuratë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nicola e ka “nxehtë”. Tregon gjoksin e saj bombastik (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 07:40 AM PST

Tung djema! Më poshtë në disa fotografi do t'ua prezantojmë yllin e Big Brother, Nicole McLean e cila tregon gjoksin e saj bombastik në një fotosesion profesional bukurie

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vajza që investoi 1.5 milion funta në bukuri, tregon asetet e saj (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 07:28 AM PST

Ajo ka bërë tri rehabilitime për shkak se ka qenë e varur nga operacionet kozmetike, por si duket Alicia Douvall nuk ka hequr dorë nga to

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhvishet modelja më seksi në Amerikë (FOTO +16)

Posted: 12 Jan 2017 07:21 AM PST

Modelet mbipeshë po bëhen tashmë të zakonshme në industri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gold AG nuk trembet nga serbët (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 07:20 AM PST

Këngëtari i njohur Gold AG ka thënë se nuk i trembet syri nga serbët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantuesja e njohur e quan vetën "Leshkuqe" (Video)

Posted: 12 Jan 2017 07:03 AM PST

Njëherë flokë të zeza, e tani të kuqe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Geta Beqa nuk e ndien të ftohtit (Video)

Posted: 12 Jan 2017 06:53 AM PST

Aktrimi, vallëzimi ishin disa nga aktivitetet me të cilat merrej Geta Beqa.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dy mikeshat takohen pas 7 vjetësh, çfarë i ndau vajzat e njohura (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 06:39 AM PST

Ato janë dy vajza të dashura për publikun dhe shumë të suksesshme në karrierën e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Revista People: Historia frymëzuese e Lindita Halimit (Video)

Posted: 12 Jan 2017 06:38 AM PST

Lindita Halimi u rrit gjatë luftës në Kosovë, kështu që për të ngrënia ishte një akt mbijetese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Capital T sjell hitin më të ri (Video)

Posted: 12 Jan 2017 06:25 AM PST

Të gjithë fansat e reperit të njohur Capital T, 20 janari do t'iu sjell një lajm të mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alban Skënderaj ka një pyetje për Amelian e vogël (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 06:23 AM PST

Ata janë prindërit më të lumtur, që prej ardhjes në jetë të vajzës së tyre të parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cila këngëtare po kërkon lirimin e Ramush Haradinaj (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 06:12 AM PST

"Free Ramush Haradinaj", është mbishkrimi i radhës nga artistët e njohur shqiptarë në mbështjetej të liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili edhe është liruar me kusht në Francë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dashurohet Baby G? (Foto/Video)

Posted: 12 Jan 2017 06:07 AM PST

Këngëtarja Baby G duket se me në fund ka gjetur të dashur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetarja “rrezik divorci”, ja kush është gruaja që hyn mes çiftit (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 06:03 AM PST

Ato kanë nisur bashëkpunimin e tyre prej një muaji. Rozana Radi dhe Fiori Dardha kanë nxjerrë në transmetim emisionin investigativ "Boom".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po shijon Afërdita Paçarada? (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:55 AM PST

Ish Miss-i i parë kosovarë, Afërdita Paçarada, duket se është duke e shijuar në maksimum pushimin në Bansko.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme: Edona James filmon momentin kur i bën të pasmet operacion (FOTO+18)

Posted: 12 Jan 2017 05:52 AM PST

Edona James bëri shumë bujë të madhe kur u paraqit në disa emisione televizive, pasi që tregoi historinë e saj si tranvestiti i parë shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stine publikon vilën e tij, ja çfarë ndodh gjithmonë atje (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:46 AM PST

Muzikanti Nesti Duka siç njihet ndryshe në emrin e artit Stine, ka qëndruar larg skenës për një kohë të gjatë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja se çfarë bën Genc Salihu me letër toaleti (Video)

Posted: 12 Jan 2017 05:44 AM PST

Këngëtarit të njohur Genc Salihu, letrat e toaletit po i duhen edhe për dicka tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olta publikon foto të pista në Instagram (Foto+18)

Posted: 12 Jan 2017 05:33 AM PST

Aktorja Olta Gixhari e ka tepruar kësaj radhe

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Miss Tajlanda shokon: Ja me se ka shkuar në aeroport (FOTO)

Posted: 12 Jan 2017 05:31 AM PST

Kjo është shpallur Miss Tajlanda dhe sigurisht që duke parë format e saj e meriton.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gettinjo e do Ramushin të lirë (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:30 AM PST

Hip-hop artisti kosovara, Gettinjo ka dalë në mbështetje të kryetarit të Aleancës së Ardhmërisë për Kosovën, Ramush Haradinaj i cili pak më herët është liruar me kush në Francë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si këndon motra e Aida Docit (Video)

Posted: 12 Jan 2017 05:24 AM PST

Duket se gjithë anëtarët e familjes së saj kanë talent në muzikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca nuk ka fat në dashuri (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:23 AM PST

"Love on my body", pritet të jetë hiti i radhës i këngëtares Enca Haxhia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora Istrefi përfundon në spital (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:22 AM PST

Këngëtarja Era Istrefi u shndërrua në kryetemë të medias pak ditë më parë me frakturën e pësuar nga rrëzimi në borë që e detyroi atë të vendosë allçi në këmbë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kripë në rrugët e Tiranës, kjo video të bën të qeshësh 'me lot'

Posted: 12 Jan 2017 05:19 AM PST

Aktori i humorit dhe njëkohësisht anëtari i Partisë Demokratike, Jul Deda ka publikuar një video demaskuese për punën e kryebashkiakut Veliaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fjolla Morina ikën nga i ftohti. Ja ku ka shkuar (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:19 AM PST

Ditët e ftohta në vendin tonë po mirëpriten nga shumë figura tona publike, por nuk mund të themi se një gjë e tillë po ndodh me të gjithë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Camilla nis përfaqësimin e bukurisë kosovare në botë (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:16 AM PST

Camila Barraza sot ka udhëtuar në Filipine për të prezantuar Kosovën në garën e madhe "Miss Universe" që do mbahet në këtë vend.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :