Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Zidane trajneri më i mirë i vitit” plus 39 more Express Sport

loading...

“Zidane trajneri më i mirë i vitit” plus 39 more Express Sport


Zidane trajneri më i mirë i vitit

Posted: 09 Jan 2017 07:30 AM PST

Zinedine Zidane është shpallur trajneri francez më i mirë i vitit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si do të duket Ronaldo në konferencën për media (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 07:10 AM PST

Cristiano Ronaldo është gati për ceremoninë e 'Lojtarit më të Mirë' që do të shpallet nga FIFA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmendet Emre Can pas këtyre gjesteve të kundërshtarit (Video)

Posted: 09 Jan 2017 06:58 AM PST

Gjatë ndeshjes së vlefshme për FA Cup mes Liverpool e Plymouth Argyle, ka ndodhur një gjë që shihet shumë rrallë në futboll dhe natyrisht zgjon reagime të ndryshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjest i turpshëm nga Suarez (Video)

Posted: 09 Jan 2017 06:44 AM PST

Jo vetëm Gerard Pique, por edhe Luis Suarez mund të dënohet nga Federata Spanjolle e Futbollit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“U shndërrova në fantazmë”

Posted: 09 Jan 2017 06:26 AM PST

Eden Hazard e ka pranuar se sezoni 2015/16 ishte më i keqi në karrierën e tij dhe se dëshiron ta harrojë duke triumfuar këtë edicion

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmimet që do të ndahen në ceremoninë e “FIFA The Best” (Video)

Posted: 09 Jan 2017 06:15 AM PST

Ronaldo është favorit që të fitojë edhe një çmim gjatë ditës së sotme, kësaj radhe nga FIFA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo është gati, ja me kë do të udhëtojë për gala mbrëmjen e FIFA-s (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 05:48 AM PST

Cristiano Ronaldo është gati për ceremoninë e FIFA-s, ku pritet të fitojë çmimin e 'lojtarit më të mirë për vitin 2016'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kinezët mbulojnë me para Baccan, ky është vendimi i kolumbianit

Posted: 09 Jan 2017 05:37 AM PST

Carlos Bacca refuzon ofertë të majme nga Kina për të qëndrua në Milano, kështu thotë agjenti i kolumbianit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Man United transferon një lojtar nga Serie A? (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 05:17 AM PST

Kostas Manolas ka rënë në radarin e Jose Mourinhos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali nis përgatitjet për Sevillan, shikoni kush është kthyer nga lëndimi (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:54 AM PST

Sergio Ramos është kthyer në stërvitje me pjesën tjetër të ekipit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mungesa e Messit zbulon fituesin e lojtarit më të mirë të vitit (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:45 AM PST

Cristiano Ronaldo do ta fitojë çmimin "Lojtari më i mirë i vitit", kështu shkruan AS

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Messi nuk merr pjesë në ceremoninë e FIFA-s (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:30 AM PST

Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez dhe lojtarët tjerë të Barcelonës nuk do të marrin pjesë në ceremoninë e FIFA-s

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu punohet çmimi i lojtarit më të mirë të vitit (Video)

Posted: 09 Jan 2017 04:00 AM PST

Cristiano Ronaldo është favorit për ta fituar çmimin "Lojtari më i mirë për vitin 2016" nga FIFA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane nuk brengoset për lëndime (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 03:30 AM PST

Real Madrid po ka probleme me lëndime, por duket se kjo nuk është shqetësim për trajnerin Zinedine Zidane, i cili ka një skuadër të fuqishme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cana në mbështetje të Haradinajt

Posted: 09 Jan 2017 02:58 AM PST

Lorik Cana ka shprehur mbështetjen për ish-kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rey Manaj bëhet me skuadër të re?

Posted: 09 Jan 2017 02:32 AM PST

Rey Manaj mund të transferohet në Bundesliga te Ingolstadt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tronditet Real Madridi (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 02:24 AM PST

Isco mund t'i humbasë dy ndeshjet e radhës, që Real Madrid i zhvillon ndaj Sevillas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo, "lojtari i 12-të" në finale të Euro 2016 (Video)

Posted: 09 Jan 2017 02:02 AM PST

Santos ka lavdëruar sërish Ronaldon, për rolin që luajti në finale të Euro 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bailly "konfirmon" transferimin e ri të Manchester United (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 01:50 AM PST

Eric Bailly dëshiron të luajë me Victor Lindelof.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E konfirmon Conte, lamtumirë kapiten

Posted: 09 Jan 2017 01:32 AM PST

Antonio Conte nuk është i sigurt se cila është e ardhmja e John Terry te Chelsea

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush do ta fitojë çmimin e FIFA-s?

Posted: 09 Jan 2017 01:18 AM PST

Sot është ditë e veçantë për Cristiano Ronaldon, Leo Messin e Antoine Griezmannin, të cilët janë të nominuar për çmimin "Lojtari më i mirë i Vitit", që dhurohet nga FIFA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eva Longoria në krah të Ronaldos e Messit (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:54 AM PST

Eva Longoria do të bëjë disa shokë më shumë në rrjetet sociale, kur të zbresë në skenë me lojtarë si Ronaldo, Messi dhe Griezmann

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pogba, Neymar dhe Buffon – jashtë formacionit të vitit (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:37 AM PST

Pogba, Neymar dhe Buffon nuk janë pjesë e formacionit të vitit nga FIFA, kështu bënë të ditur "Goal.com"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pique kërcënon Realin pas gjestit që bëri ndaj presidentit të La Ligas (Video)

Posted: 09 Jan 2017 12:15 AM PST

Gerard Pique mendon se Barcelona ende mund ta fitojë La Ligan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Pique pasi ia drejtoi gishtin presidentit të La Ligas (Video)

Posted: 09 Jan 2017 12:02 AM PST

Gerard Pique mund të dënohet rëndë nga Komisioni Disiplinor i La Ligas, pas gjestit që bëri ndaj presindeti të La Ligas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pique mund të dënohet rëndë, nuk do ta besoni çfarë i ka bërë presidentit të La Ligas (Video)

Posted: 08 Jan 2017 11:44 PM PST

Gerard Pique nuk është ndarë aspak i kënaqur me barazimin 1:1 kundër Villarreal, i cili shpërtheu ndaj presidentit të La Ligas, Javier Tebas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique zbulon të ardhmen e Rakitic

Posted: 08 Jan 2017 11:36 PM PST

Ivan Rakitic nuk do të largohet nga Barcelona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

PSG me ofertë të çmendur për Sanchezin (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 11:24 PM PST

Paris Saint-Germain është duke u përgatitur që të ofrojë 70 milionë euro për Alexis Sanchez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si përgjigjet Marotta kur pyetet nëse është telefonuar nga Reali e Barcelona për Dybalan

Posted: 08 Jan 2017 11:10 PM PST

Giuseppe Marotta nuk dëshiron që Paulo Dybala të largohet nga klubi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është oferta e Manchester Cityt për Rakitic

Posted: 08 Jan 2017 11:00 PM PST

Manchester City ka gati 42 milionë funta për Ivan Rakiticin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid, 21 lojtarë – 20 kanë gjetur golin (Foto/Video)

Posted: 08 Jan 2017 02:50 PM PST

Casemiro është lojtari i fundit që ka hyrë në listën e golashënuesve të Real Madridit që udhëhiqet nga Cristiano Ronaldo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Enrique pas barazimit me Villarrealin

Posted: 08 Jan 2017 02:35 PM PST

Luis Enrique ka thënë se skuadra e tij meritoi tri pikë ndaj Villarreal, pas barazimit 1:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Leo Messi lë prapa Ronaldon e Suarezin (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 02:27 PM PST

Leo Messi është golashënuesi më i mirë deri më tani në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Nuk dorëzohemi”

Posted: 08 Jan 2017 02:20 PM PST

Sergio Busquets ka kërkuar nga bashkëlojtarët të mbajnë kokën lartë dhe të luftojnë për La Ligan, pas barazimit 1:1 me Villarrealin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus – Bologna, kjo është nota e Blerim Xhemajlit (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 02:12 PM PST

Juventusi e ka mposhtur 3:0 Bolognan e Blerim Xhemajlit, i cili luajti 71 minuta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelonës iu mohua një penallti (Video)

Posted: 08 Jan 2017 02:02 PM PST

Barcelonës i është mohuar një penallti ndaj Villarrealit, ku barazuan 1:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Goli i mrekullueshëm i Leo Messit (Video)

Posted: 08 Jan 2017 01:55 PM PST

Leo Messi ka shpëtuar Barcelonën nga humbja

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Villarreal – Barcelona, vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:50 PM PST

Barcelona ka barazuar 1:1 me Villarrealin, duke bërë kështu një hap fals drejt titullit të La Ligës, pasi mbetet shumë prapa liderit Real Madridit, transmeton Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Renditja në La Liga pas barazimit të Barcelonës (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:45 PM PST

Barcelona ka bërë një tjetër hap fals në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventusi e nis me fitore vitin 2017 (Video)

Posted: 08 Jan 2017 01:38 PM PST

Juventusi ka fituar 3:0 ndaj Bolognas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :