Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“‘Zysha’ e “O sa mirë”: Nuk jam aq shtrigë si në serial” plus 39 more Express Rozë

loading...

“‘Zysha’ e “O sa mirë”: Nuk jam aq shtrigë si në serial” plus 39 more Express Rozë


‘Zysha’ e “O sa mirë”: Nuk jam aq shtrigë si në serial

Posted: 09 Jan 2017 09:51 AM PST

Aktorja e serialit "O sa mirë" Olta Daku, tha se personazhi i saj që është një profesoreshë e lëndës së fizikës dhe kimisë, përfaqëson një nivel më të lartë pedagogeje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me afër me të dashurën e djalit të Presidentit. Shikoni sa seksi është ajo (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 09:47 AM PST

Drita Stublla për momentin është një ndër femrat më të përfolura shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Korabi me grua, lahen në -25 gradë Celsius (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 09:44 AM PST

Acari që ka kapluar Ballkanin së fundmi është reflektuar mjaftueshëm edhe në aktivitetin e artistëve shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq seksi se keni parë Fatlume Popovcin (Foto/Video)

Posted: 09 Jan 2017 09:34 AM PST

Këngëtarja Fatlume Popovci ka realizuar një fotosesion shumë seksi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lori Hoxha gjen një surprizë të "ëmbël' në shtëpi (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 09:29 AM PST

Lori Hoxha ka marrë sot një surprizë nga e ëma e saj, Vjollca.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja shqiptare i nxjerr të gjitha live në emision (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 09:05 AM PST

Këngëtarja Anxhela Peristeri është sot e ftuara e emisionit Rudina në Tv Klan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kida e tëra me të zeza (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 08:41 AM PST

Është këngëtarja kosovare e cila është e pasionuar ndaj ndryshimeve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Letra seksi e 2Pac

Posted: 09 Jan 2017 08:36 AM PST

Tupac Amaru Shakur për shumë kë është reperi më i madh i të gjitha kohërave, edhe pse vdiq në moshë të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kastro ka gati këngën e re, ja me kë do të bashkëpunojë (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 08:34 AM PST

Kastro Zizo ka qëndruar larg muzikës për një periudhë të gjatë kohore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbulohet aktorja e famshme shqiptare (Video)

Posted: 09 Jan 2017 08:33 AM PST

Bukuroshja e njohur nga Shqipëria, Almeda Abazi aktualisht ndodhet në turqi ku dhe po zhvillon karrierën e saj si aktore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktori "deklaratë" kundër dy reperëve, ja çfarë shkruan (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 08:19 AM PST

Ata janë dy reperët më të dashur për të rinjtë shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë se kemi pritur prej Andrrës, edhe ajo me operacione plastike (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 08:17 AM PST

Ajo në showbizin shqiptar njihet si gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu dukej Afrona si fëmijë (FOTO)

Posted: 09 Jan 2017 07:14 AM PST

Modelja e njohur Afrona Dika, njëherësh edhe e fejuara e këngëtarit Blero, ka postuar një foto të rrallë të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lori në qendër të vëmendjes të stilistëve me famë botërore, ja i radhës (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 07:05 AM PST

Trashëgimtarja e 'Top Channel', Lori Hoxha u përfol shumë për fustanin që kishte veshur në ditëlindjen e 15-të të televizionit më të njohur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është dedikimi më romantik që Sara i ka bërë ndonjëherë Ledionit (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 07:01 AM PST

Dashuria mes çiftit Ledion Liço dhe Sara Hoxha është bërë edhe më publike përmes dedikimeve që ata i bëjnë njëri-tjetrit, që pas ardhjes në jetë të djalit të tyre London Noor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja nga ballkoni e tregon gjoksin (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 06:32 AM PST

Ajo është një prej modeleve më të mira të fundviteve '90 dhe fillimit të atyre 2000.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

S’do ta besoni se si është bërë Luana (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 06:23 AM PST

Mbrëmjen e djeshme është trasmetuar puntata e parë e emisionit "Pa limit" nën moderimin e Luana Vjollcës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi përkulet vetëm para... (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 06:17 AM PST

Këngëtarja Rozana Radi është shquar gjithnjë për postimet e saj mjaft interesante.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kay One takohet me Noizyin (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 06:12 AM PST

Pa shumë bujë mediatike, një emër i njohur botërisht i muzikës rap ka zbarkuar dje pasdite në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Çmendet” Diellza Kolgeci - në bikini në temperatura -23 gradë (Foto/Video)

Posted: 09 Jan 2017 06:06 AM PST

Temperaturat gjatë këtyre ditëve kanë rënë në ekstreme, gjë që nuk ka qenë e pritshme për shumë qytetarë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbarojnë pushimet e Arminës në Meksikë, kush vjen më pas? (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 06:03 AM PST

Duket se ditët e relaksit për Arminën kanë përfunduar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Floriana Garo në shoqërinë e një mashkulli misterioz në Maldive? (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 05:54 AM PST

Autorja dhe moderatorja e emisionit "Jo vetëm modë", Floriana Garo pas ndarjes së bujshme me juristin Tedi Ngjela, u përfol për një lidhje të mundshme me një avokat të rëndësishëm në qytetin e Gjenevës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yll Limani zbulon një sekret të Tunës (Video)

Posted: 09 Jan 2017 05:50 AM PST

Këngëtari ka zbuluar një nga të fshehtat e Tunës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi pëson aksident, ja pasoja (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 05:45 AM PST

Këngëtarja Era Istrefi duket se ka patur një incident për shkak të borës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë profesioni ka nëna e Rita Orës (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 05:41 AM PST

Të gjithë e njohim e e dimë se çfarë profesioni e çfarë suksese ka arritur këngëtarja Rita Ora, por informacione të tilla nuk mund të themi se kemi pasur edhe për mamanë e këngëtares.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sadije Berisha tregon prapaskenat e dasmës mbretërore: 3 muaj nuk ndieja këmbët

Posted: 09 Jan 2017 05:39 AM PST

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka qenë një nga organizatoret kryesore të dasmës mbretërore të Elias dhe Princ Lekës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktori poston foto të gruas nudo pas seksit që kishin bashkë (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 05:20 AM PST

Aktori i famshëm, Channing Tatum, ka shpërndarë një fotografi të gruas në "SnapChat", ku duket tërësisht e zhveshur në shtrat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Policët e kërkojnë për ta prangosur, Stresi u tregon b... (Video)

Posted: 09 Jan 2017 05:11 AM PST

Reperi Stresi vijon me publikimet e tij kundër policisë, që sipas tij vepron siç do vetë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu s'e keni parë Dhurata Ahmetajn, e zbulon gjoksin (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:58 AM PST

Këngëtarja kosovare, Dhurata Ahmetaj, e cila tashmë ka arritur që me hitet e saj të mrekullueshme të jetë e pëlqyer nga fansat e saj, transmeton GazetaBlic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e keni ditur se Vesa ka këtë tatuazh të veçantë! (FOTO)

Posted: 09 Jan 2017 04:53 AM PST

Trendit të tatuazheve në trup nuk ka mundur t'i ikë as këngëtarja e njohur Vesa Luma e cila kohë më parë kishte bërë një të tillë në trupin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është babai i Fjolla Morinës që nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:29 AM PST

Ajo është tejet aktive në llogaritë e saj në rrjetet sociale me ç'rast poston gjithçka përreth dhe shpeshherë edhe fotografi nga e kaluara, shkruan revista Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Motra e Stresit i del në mbrojtje duke sulmuar Noizyn (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:29 AM PST

Reperi Stresi është ende në kërkim nga policia, por diçka e tillë nuk e ka penguar atë që publikojë statuse por edhe këngën e tij më të fundit nga arratia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ana elegante dhe e kuruar e ministres Klajda Gjosha (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 04:03 AM PST

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, është aktualisht ministrja më e re e këtij kabineti qeveritar shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Janet Jackson është kthyer në myslimane

Posted: 09 Jan 2017 03:46 AM PST

Duket se Janet Jackson është kthyer në myslimane. Raportohet se këtë vendim ajo e ka marrë para se të sillte në jetë djalin e saj, Eissa. Ylli i popit, e cila është martuar me Wissam Al Mana solli në jetë në moshën 50-vjeçare fëmijën e saj të parë. Ajo dhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë sekret të pabesueshëm ia zbuloi Marina - Luanës

Posted: 09 Jan 2017 03:35 AM PST

Prezantuesja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Luana Vjollca filloi edicionin e ri të "Pa limit".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Puthje e nxehtë meshkujsh në Golden Globe (Foto/Video)

Posted: 09 Jan 2017 03:32 AM PST

Ryan Reynolds dhe Andrew Garfield u shndërruan në hit në ceremoninë e Golden Globes, pas puthjes së tyre në buzë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Llambit të Portokallisë” i ngrin shtëpia... por ai ka një dilemë (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 03:26 AM PST

Aktori i humorit Romir Zalla ka publikuar një foto në Instagram në të cilën tregon sesi kanë ngrirë tubat gjatë ditës së sotme në banesën e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është femra me mbulesë që po i çmend myslimanët (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 03:23 AM PST

Në video-klipin e "Revolution", një nga sukseset e mëdha të saj, Helly Luv, këngëtare dhe artiste kurde me origjinë iraniane, lufton kundër ISIS-it me dekolte të artë, flokë ngjyrë të kuqe dhe uniformë ushtarake.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Andrrës i dalin të gjitha... ja foto komprometuese që po bën xhiron e internetit

Posted: 09 Jan 2017 03:16 AM PST

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë shpesh pjesë e eventeve të ndryshme që organizohen në Tiranë, njëri nga të cilët ishte pak ditë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ngrihet Yll Limani (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 03:15 AM PST

Ylli, një djalë plot sharmë dhe me një zë të ëmbël, rrëmbeu shumë adhurues pas vetes qysh në fillimet e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :